جمعه 11 اسفند 1402 - 01 Mar 2024
کد خبر: 86113
تاریخ انتشار: 1402/01/25 13:31
در محور دامغان سمنان رخ داد؛

اقدام هوشمندانه شاگرد راننده مسافران اتوبوس را از مرگ حتمی نجات داد!

رئیس پلیس راه استان سمنان درباره حادثه‌ای که رخ داده بود، اظهار داشت که تنها به دلیل سرعت عمل شاگرد راننده، مسافران و راننده اصلی و کمک راننده که دچار شکستگی دست شده بود، نجات یافتند. به علاوه، با وقوع حریق، شاگرد راننده فوراً دست به کار شد و با شکستن شیشه‌های اتوبوس، مسافران را نجات داد.

به گزارش ستاره پارسی: رئیس پلیس راه استان سمنان در گزارشی از نجات مسافران یک اتوبوس خبر داد و بیان کرد که با کمک شاگرد راننده، خوشبختانه ۳۰ مسافر از مرگ حتمی نجات یافتند. سرهنگ موسی بزرگی در جمع خبرنگاران در تاریخ ۲۵ فروردین، درباره حادثه ای که برای اتوبوس مسافران تایباد-تهران رخ داد، صحبت کرد. وی اظهار کرد که در این حادثه، به دلیل خواب آلودگی راننده، اتوبوس وارد جاده خاکی شد و این امر زمینه‌ساز بروز یک حادثه شد.

وی خاطرنشان کرد: با ورود اتوبوس به جاده خاکی، جرقه‌های ناشی از اصطکاک کف آن با سطح زمین سبب ایجاد حریق در اتوبوس شد.

رئیس پلیس راه استان سمنان با بیان اینکه تنها سرعت عمل شاگرد راننده سبب نجات یافتن مسافران و راننده اصلی و کمک راننده که دچار شکستگی دست شده بود شد افزود: با وقوع حریق بلافاصله شاگرد راننده دست به کار شد و با شکستن شیشه‌های اتوبوس مسافران را نجات داد.

سرهنگ بزرگی با بیان اینکه این حادثه در محور دامغان - سمنان و در ۲۵ کیلومتری سمنان رخ داد افزود: خستگی و خواب آلودگی راننده علت وقوع این حادثه بود.

وی با بیان اینکه حادثه حریق اتوبوس مسافران تایباد - تهران تنها یک مصدوم داشته است اضافه کرد: سایر مسافران برای بررسی‌های پزشکی به بیمارستان کوثر سمنان منتقل شدند.

 

کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/4mx578