شنبه 01 اردیبهشت 1403 - 20 Apr 2024
کد خبر: 15306
تاریخ انتشار: 1401/02/09 23:50

درخواست مردم برای نماز عید فطر به امامت رهبری

همزمان با نزدیک شدن به عید سعید فطر، مخاطبان «فارس‌من» با ثبت پویشی خواستار برگزاری نماز عید فطر به امامت رهبر معظم انقلاب شدند.


در این پویش که هزاران امضا را به خود جلب کرده، آمده‌است: «مردم ایران به‌ ویژه مردم انقلابی، مسلمان و میهن‌دوست تهران خواستار برگزاری نماز عید فطر به امامت حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(مدظله‌العالی) در مصلای امام خمینی(ره) تهران هستند.»

گفتنی است با شروع همه‌گیری کرونا در کشور، بنا به توصیه ستاد مقابله با کرونا مبنی بر عدم ازدحام جمعیت و رعایت نکات بهداشتی، کلیه نماز‌های جماعت، جمعه و اعیاد به صورت محدود برگزار می‌شد. اما پس از واکسینه‌شدن اغلب مردم و فروکش کردن پاندمی کرونا، به تدریج ستاد کرونا با برگزاری بعضی مراسم موافقت کرده است. این تصمیم با استقبال گسترده مردم مواجه شده و ازجمله، راهپیمایی روز جهانی قدس، امسال با شکوه تمام برگزار و حماسه بزرگی توسط مردم ایران خلق شد.
همچنین امسال قرار است نماز عید فطر پس از ۲ سال، همچون گذشته و البته با رعایت نکات بهداشتی برگزار شود. با این تفاوت که قبل از همه‌گیری کرونا هر ساله نماز عید فطر به امامت مقام معظم رهبری در مصلی امام خمینی(ره) برگزار می‌شد اما تا امروز خبری در این زمینه منتشر نشده است.

شما هم می‌توانید از این لینک برای امضای پویش  «مطالبه برگزاری نماز عید فطر به امامت رهبر انقلاب» استفاده کنید.


کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/4byej8