05 بهمن، 1400

لوازم خانگی باید به قیمت واقعی به دست مردم برسد!

دسته‌بندی: تجارت و اصناف

1400/9/6 23:00

لوازم خانگی باید به قیمت واقعی به دست مردم برسد!

دسته‌بندی: تجارت و اصناف
23:00:00 1400/9/6

نایب‌رئیس کمیسیون «برنامه، بودجه و محاسبات» مجلس شورای اسلامی گفت: تولیدکنندگان و فروشندگان لوازم‌خانگی داخلی باید بدانند که نهادهای نظارتی، چون سازمان تعزیرات بر عملکرد آنان نظارت می‌کنند.

 حجت‌الاسلام سید محمدرضا میرتاج‌الدینی با اشاره به گرانی لوازم خانگی داخل و ضرورت نظارت بر این بخش، گفت: لوازم خانگی داخلی باید به قیمت واقعی در بازار فروخته شود.

این نماینده مجلس تاکید کرد: در حال حاضر میزان تولید لوازم خانگی داخلی در کشورمان بسیار زیاد است و از سوی دیگر این محصولات از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

نائب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد: همچنین لوازم خانگی داخلی ما با برندهای خارجی قابل رقابت است و از کیفیت بسیار خوبی برخوردارند.

وی بیان داشت: البته افرادی که به دنبال ایجاد انحصار در بازار لوازم خانگی هستند باید بدانند که صرفاً واردات لوازم خانگی از کره‌جنوبی به کشورمان ممنوع شده است، اما از سایر کشورها واردات لوازم خانگی انجام خواهد شد.

میرتاج الدینی ادامه داد: البته واردات لوازم خانگی از سایر کشورها به ایران در حدی خواهد بود که تولید داخلی ما ضربه نخورد.

وی ادامه داد: با این حال تولیدکنندگان و فروشندگان لوازم خانگی داخلی باید بدانند که نهادهای نظارتی، چون سازمان تعزیرات بر عملکرد آنان نظارت می‌کنند و لوازم خانگی باید با قیمت واقعی به دست مردم برسد.

این نماینده مجلس اظهارداشت: به هیچ وجه لوازم خانگی داخلی نباید گران فروخته شود و با کسانی که گرانفروشی می‌کند، حتماً برخورد قاطع می‌شود.

 

منبع: میزان

 

برچسب: بازار ، مجلس ، واردات ، لوازم خانگی ، گرانیhttps://www.smtnews.ir/direct/7604

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


روزنامه صمت

جستجو


  |