یک‌شنبه 30 اردیبهشت 1403 - 19 May 2024
کد خبر: 107582
تاریخ انتشار: 1403/01/15 10:06
محورهای شش‌گانه برنامه‌های ایران‌خودرو در سال ۱۴۰۳ تشریح شد

ارتقای کیفیت برای مشتریان ملموس می‌شود

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، ضمن تشریح محور برنامه‌های ترسیم شده برای سال ۱۴۰۳، از هدف‌گذاری رشد دست کم ۲۰ درصدی شمارگان تولید و کاهش ۱۲ درصدی هزینه‌های تمام ‌شده محصولات در این سال خبر داد.
ارتقای کیفیت برای مشتریان ملموس می‌شود

عليمردان عظیمی مديرعامل ايران خودرو در نشست آغاز سال کاری با مدیران ارشد گروه صنعتی ایران‌خودرو، حمله تروریستی رژیم غاصب صهیونیست در دمشق را محکوم کرد و ضمن تسلیت شهادت هفت تن از پاسداران اسلام در این حادثه، اظهار کرد: سرداران در اوج مظلومیت توسط دشمن خونخواری که پای‌بند به هیچ یک از قوانین انسانی نیست، به شهادت رسیدند؛ به روح ملکوتی آنان درود می‌فرستیم.

جهش تولید با کاهش هزینه تمام‌شده
وی در ادامه، با اعلام هدف‌گذاری رشد ۲۰ درصدى تولید در سال ۱۴۰۳ و اجرای پروژه‌های بهبود کیفیت محصولات، تاکید کرد: تمامی اقدامات به ویژه در حوزه ارتقای کیفیت باید برای مشتریان و تمامی ذی‌نفعان ملموس باشد. باید برای رسیدن به اهداف، علاوه بر اهمیت دادن به زمان‌بندی برنامه‌ها و تحقق کامل برنامه در زمان مقرر، با روحیه جهادی و تلاش مضاعف فعالیت کنیم.
عظیمی با اشاره به شعار جهش تولید با مشارکت مردم برای سال ۱۴۰۳ اظهار کرد: شعاری که توسط مقام معظم رهبری تعیین شده را به جدیت دنبال خواهیم کرد تا عملی شود؛ هر بخش در حوزه مسوولیت خود موظف به تعریف برنامه برای تحقق این شعار است.
مدیرعامل ایران خودرو با بیان این‌که کاهش هزینه‌ها در راستای کاهش بهای تمام شده محصولات در تمامی بخش‌های زنجیره تولید، از برنامه‌های مهم در سال جاری است، گفت: با اجرای پروژه‌های مختلف کاهش هزینه تمام شده در زنجیره ارزش تولید، میانگین کاهش ۱۲ درصدى هزینه تمام‌شده هدف‌گذاری شده و تحقق این هدف تکلیفی برای تمامی ارکان سازمان است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/4jwkkz