یک‌شنبه 27 خرداد 1403 - 16 Jun 2024
کد خبر: 85645
تاریخ انتشار: 1402/01/10 16:47

خواننده معروف عصر جدید غوغا به پا کرد | کنسرت آقای خواننده به زودی در تهران!

احسان یاسین، خواننده برگزیده‌ی برنامه «عصر جدید» در تالار وحدت به منظور برگزاری نخستین کنسرت رسمی خود، روی صحنه آماده به اجرا شد.

در تاریخ ۱۶ و ۱۷ فروردین امسال، احسان یاسین نخستین کنسرت خود را با شرایطی قابل توجه برگزار خواهد کرد. او پیش‌بینی کرده است که در این کنسرت با همراهی یک ارکستر بزرگ به نام «ایستگاه» اجرا خواهد کرد. احسان یاسین با شرکت در فصل سوم برنامه استعدادیابی « عصر جدید » و اجرای آثار معنوی و عرفانی، که بیشتر به ساخته‌های خودش برمی‌گردند، توانست نظر مثبت داوران و بینندگان را در این رقابت جلب کند.

آثار احسان یاسین عمدتا به زبان‌های فارسی، انگلیسی و عربی هستند. فعالیت یاسین محدود به این زبان‌ها نیست و در آثارش همکاری و همخوانی با هنرمندانی از کشورهای مختلف از جمله مصر، کانادا، آمریکا، کره جنوبی، آلبانی، اندونزی نیز دیده می‌شود.

وی برای نخستین کنسرت رسمی خود در تالار وحدت کنداکتوری شامل اجرای آثاری از نخستین آلبومش «ماه من» را به همراه برخی آثار جدید پیش بینی کرده است.

این نخستین کنسرت در ماه مبارک رمضان است که تالار وحدت میزبان آن در سال ۱۴۰۲ خواهد بود و ارکستر بزرگ «ایستگاه» به سرپرستی مهدی نوروزی در این کنسرت به همراه احسان یاسین روی صحنه خواهد بود.

این ارکستر پیش تر با ستاره موسیقی جهان «ریچارد کلایدرمن» و بزرگانی از ایران همچون ناصر چشم آذر، حمید حامی، مهدی یغمایی روی صحنه رفته است.

 

کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/2x9kvb