پنج‌شنبه 27 اردیبهشت 1403 - 16 May 2024
کد خبر: 85430
تاریخ انتشار: 1402/01/01 18:03

پیش‌بینی زمان مرگ کریس رونالدو و جنیفر لوپز!

تاریخ مرگ کریستیانو رونالدو به همراه چهره‌های مشهور جهان با یک ماشین حساب پیش‌بینی شد.

یک ماشین حساب آنلاین جذاب می‌تواند طول عمر افراد را تخمین بزند. این ابزار که توسط دفتر آمار ملی (ONS) ایجاد شده است، به سادگی سن و جنسیت افراد را می‌پرسد، سپس امید به زندگی و احتمال رسیدن به سن‌های مختلف را تخمین می‌زند. به عنوان مثال، هری استایلز که ۲۹ ساله است، می‌تواند تا ۸۵ سالگی زنده بماند و همانطور که ویجت مبتنی بر داده‌ها نشان می‌دهد، ۷.۶ درصد احتمال دارد که او یک صد ساله شود.

طول عمر تحت تاثیر عوامل زیادی از جمله ژنتیک و خطرات رفتاری برای سلامتی مانند سیگار کشیدن، رژیم غذایی نامناسب و عدم ورزش است. با این حال، احتمالاً تأثیرات اجتماعی-اقتصادی گسترده‌تر مانند درآمد، مسکن و وضعیت شغلی نیز بی‌تاثیر نیست.

در ادامه تخمین سن برخی از مشهورترین چهره‌های جهان را که توسط گجت ONS محاسبه شده است را مرور می‌کنیم.

کایلی جنر ۲۵ ساله

کایلی جنر

کایلی جنر متولد ۱۹۹۷ یکی از مشهورترین چهره‌های جهان است. او ۵۱ درصد از لوازم آرایشی کایلی را در ژانویه ۲۰۲۰ به مبلغ ۶۰۰ میلیون دلار فروخت. در سال ۲۰۱۹ فوربس گزارش داد که او در سال ۲۰۱۸، ۳۶۰ میلیون دلار فروش داشته است و او را به جوانترین میلیاردر خودساخته تاریخ تبدیل کرده است.

طبق تخمین ONS از طول عمر سلبریتی‌ها، خانم جنر میانگین امید به زندگی‌اش حدود ۸۸ سال است. او همچنین شانس زندگی تا ۹۷ سالگی و ۱ در ۱۰ شانس زندگی تا ۱۰۱ سالگی را دارد. ONS همچنین تخمین می‌زند که او ۱۲.۷ درصد احتمال دارد به ۱۰۰ برسد.

هری استایلز ۲۹ ساله

هری استایلز

سال ۲۰۲۳ برای هری استایلز موفقیت‌آمیز بود و جوایز متعددی را به دست آورد. ONS میانگین امید به زندگی او را ۸۵ سال و ۱ در ۴ شانس زندگی تا ۹۵ سالگی را برای او پیش‌بینی کرده است.

او همچنین ۱۰ درصد احتمال دارد تا ۹۹ سالگی زندگی کند و ۷.۶ درصد احتمال دارد به ۱۰۰ برسد.

لیدی گاگا ۳۶ ساله

لیدی گاگا

لیدی گاگا با نام استفانی جوآن آنجلینا جرمنوتا در سال ۱۹۸۶ به دنیا آمد و در سال ۲۰۰۸ پس از انتشار اولین آلبوم خود به شهرت رسید. او که اکنون یک ستاره سینما و خواننده است، در ۱۵ سال گذشته ۱۱ جایزه گرمی و همچنین جایزه اسکار را برای بازی در فیلم A Star Is Born دریافت کرده است.

به گفته ONS، او نیز مانند کایلی جنر، میانگین امید به زندگی اش ۸۸ سال دارد. او همچنین شانس ۱ در ۴ زندگی تا ۹۶ سالگی و ۱ در ۱۰ (۱۰.۲ درصد) شانس زندگی تا ۱۰۰ سالگی را دارد.

کریستیانو رونالدو ۳۸ ساله

کریستیانو رونالدو

این بازیکن ۳۸ ساله که یکی از بزرگترین فوتبالیست های جهان به حساب می آید، یکی از پردرآمدترین ورزشکاران جهان نیز محسوب می شود. او که متولد ۱۹۸۵ است، پنج جایزه توپ طلا و چهار کفش طلای اروپا را از آن خود کرده است که بیشترین جایزه توسط یک بازیکن اروپایی است.

او همچنین پنج بار بازیکن سال فیفا شده و ۳۲ جام در دوران حرفه‌ای خود کسب کرده است.

ONS تخمین می زند که او به طور متوسط تا ۸۴ سالگی زندگی کند. او همچنین ۲۵ درصد شانس رسیدن به ۹۴ سالگی، ۱ در ۱۰ شانس زندگی تا ۹۸ را دارد و ۶ درصد احتمال دارد که به سن ۱۰۰ سالگی برسد.

بیانسه ۴۱ ساله

بیانسه

بیانسه، خواننده، ترانه سرا، بازیگر و رقصنده، در اوایل سال ۲۰۲۳ با مجموع ۳۲ جایزه، دارنده بیشترین جایزه گرمی شناخته شد. بیانسه در سال ۱۹۸۱ به دنیا آمد، همچنین اولین زن سیاهپوستی بود که تیتر جشنواره موسیقی کواچلا را بر عهده گرفت.

در حالی که او بیش از یک دهه از هری استایلز بزرگتر است، ONS امید به زندگی او را ۸۷ سال تخمین می زند، یعنی دو سال بیشتر از هری.

او همچنین ۱ در ۴ شانس رسیدن به ۹۶ سالگی و ۹.۳ درصد شانس زندگی تا ۱۰۰ سالگی را دارد.

لئوناردو دی کاپریو ۴۸ ساله

لئوناردو دی کاپریو

ستاره فیلم «گرگ وال استریت» مدت‌هاست که به‌عنوان بازیگر و تهیه‌کننده شناخته می‌شود. طبق گزارش ONS از طول عمر سلبریتی‌ها، افراد هم سن و سال او مانند کریستیانو رونالدو به طور متوسط ۸۴ سال عمر می‌کنند.

۲۵ درصد احتمال دارد که او به ۹۳ سالگی برسد، ۱۰ درصد شانس رسیدن به ۹۷ سلگی و ۴.۶ درصد شانس رسیدن به ۱۰۰ سالگی را دارد.

جنیفر لوپز ۵۳ ساله

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز متولد ۲۴ سال ۱۹۶۹ است. شانس ۱ در ۴ زندگی تا ۹۵ سالگی و ۱ در ۱۰ شانس زندگی تا ۹۹ سالگی را دارد و ۶.۹ درصد احتمال دارد که به ۱۰۰ سالگی برسد.

ایلان ماسک ۵۱ ساله

ایلان ماسک

طبق گزارش فوربس، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، توییتر و اسپیس ایکس با ۵۱ سال سن، با ارزش خالص ۱۸۶.۴ میلیارد دلار، دومین فرد ثروتمند جهان محسوب می‌شود. این شخصیت جنجالی و بنیانگذار پی پال که در سال ۱۹۷۱ متولد شد، بیش از دو دهه پیش وارد صحنه سیلیکون ولی شد.

طبق گزارش ONS از طول عمر سلبریتی‌ها، او مانند کریستیانو رونالدو و لئوناردو دی کاپریو میانگین امید به زندگی ۸۴ سال دارد.

او ۲۵ درصد شانس رسیدن به ۹۳ و احتمال ۱ در ۱۰ زندگی تا ۹۷ سالگی را دارد. با این احتساب، احتمال صد ساله شدن او تنها ۴.۲ درصد است.

اپرا وینفری ۶۹ ساله

اپرا وینفری

کارآفرین، بازیگر، شخصیت تلویزیونی و بشردوست برنده جایزه امی بیشتر به خاطر نمایش اپرا وینفری مشهور است. ONS تخمین می‌زند او که در سال ۱۹۵۴ در سن ۶۹ سالگی به دنیا آمده است، میانگین امید به زندگی‌اش ۸۸ باشد و او را همتراز با کایلی جنر و دارای امید به زندگی بیشتر از جنیفر لوپز و بیانسه می‌داند.

او ۱ در ۴ شانس زندگی تا سال ۹۳ سالگی، ۱ در ۱۰ شانس زندگی تا ۹۷ سال را دارد و احتمال اینکه به ۱۰۰ برسد، ۴.۹ درصد است.

کالین فرث ۶۲ ساله

کالین فرث

این بازیگر انگلیسی سینما، تلویزیون بیشتر به خاطر ایفای نقش آقای دارسی در اقتباس تلویزیونی از فیلم «غرور و تعصب» نوشته جین آستن در سال ۱۹۹۵ شناخته می‌شود.

او در سال ۱۹۶۰ متولد شد و دو جایزه اسکار، دو بفتا و یک گلدن گلوب دریافت کرد و همچنین در فیلم‌های کلاسیک بسیاری حضور داشت.

ONS تخمین می‌زند که امید به زندگی او ۸۵ سال است، در حالی که او ۱ از ۴ شانس رسیدن به ۹۲ و ا از ۱۰ شانس زندگی تا ۹۶ سالگی را دارد. احتمال ۱۰۰ ساله شدن او ۳.۱ درصد است.

مریل استریپ ۷۳ ساله

مریل استریپ

ONS امید به زندگی مریل استریپ ۷۳ ساله تا ۸۸ سال محاسبه کرده، که همتراز با کایلی جنر و اپرا وینفری است. او همچنین ۱ از ۴ شانس زندگی تا ۹۴ سالگی، ۱ در ۱۰ شانس زندگی تا ۹۸ و ۴.۷ درصد احتمال دارد که به ۱۰۰ برسد.

لایونل ریچی ۷۳ ساله

لایونل ریچی

لایونل ریچی، خواننده و ترانه سرای آمریکایی مانند مریل استریپ در سال ۱۹۴۹ متولد شد و در طول زندگی خود چهار جایزه گرمی و یک جایزه اسکار را به دست آورد.

اگرچه از هری استایلز، کالین فرث، کریستیانو رونالدو و ایلان ماسک پیرتر است، اما ONS امید به زندگی او را ۸۶ سال محاسبه می کند. او همچنین ۱ از ۴ شانس زندگی تا ۹۲ و ۱۰ درصد شانس رسیدن به ۹۶ را دارد. اما احتمال ۱۰۰ ساله شدن او ۲.۶ درصد است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/4b5xnv