سه‌شنبه 22 خرداد 1403 - 11 Jun 2024
کد خبر: 9942
تاریخ انتشار: 1400/10/14 16:41

رشد ۲ درصدی قیمت خودرو در طول یک شبانه‌روز

روند صعودی قیمت‌ها در بازار خودرو ادامه دارد؛ تا جایی که شاهد رشد تا ۲ درصدی قیمت برخی خودرو‌ها در بازار در طول یک شبانه‌روز گذشته بودیم.

روند صعودی قیمت‌ها در بازار خودرو ادامه دارد؛ تا جایی که شاهد رشد تا ۲ درصدی قیمت برخی خودروها در بازار در طول یک شبانه‌روز گذشته بودیم. گزارش میدانی نشان می‌دهد که خودرو اس‌دبلیوام مدل G۰۱F یک شبه ۲۰ میلیون تومان گران شده است و مرز یک میلیارد تومان را در بازار رد کرده و در حال حاضر یک میلیارد و ۲۰ میلیون تومان قیمت دارد.

از سوی دیگر، برلیانس H۲۲۰ دنده‌ای رشد ۵ میلیون تومانی قیمت را تجربه کرده و امروز در بازار با قیمت ۲۸۵ میلیون تومان فروخته می‌شود. برلیانس H۳۲۰ ۱.۶۵ اتوماتیک نیز با افزایش ۵ میلیون تومانی، در بازار خودرو ۵۴۵ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است.

بنا به این گزارش، قیمت بی‌وای‌دی S۶ در بازار با رشد ۱۰ میلیون تومانی قیمت، امروز در بازار ۷۲۰ میلیون تومان قیمت دارد.

در این میان، قیمت پژو ۲۰۰۸ امروز در بازار ۱۰ میلیون تومان افزایش یافت و در حال حاضر در بازار یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است.

گزارش‌ها از روند بازار حاکی از آن است قیمت تویوتا C-HR تمام چرخ محرک یک شبه ۵۰ میلیون تومان گران شده و هم‌اکنون در بازار با قیمت ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رود. تویوتا راوفور دو دیفرانسیل نیز رشد ۵۰ میلیون تومانی قیمت را تجربه کرده و در حال حاضر در بازار ۳ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان قیمت دارد.

در این میان، قیمت فولکس پاسات ۲۰ میلیون تومان بالا رفته و ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است.

بنا به این گزارش، قیمت کیا سراتو (مونتاژ) ۲.۰ لیتر آپشنال ۱۰ میلیارد تومان گران شده است. این خودرو با قیمت یک میلیون و ۴۰ میلیون تومان به فروش می‌رود. همچنین کیا سورنتو ۴ سیلندر GT لاین رشد ۵۰ میلیون تومانی قیمت را تجربه کرده و با قیمت ۳ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان فروخته می‌شود.

در همین حال، هیوندای سانتافه (ix۴۵) ۴ سیلندر دو دیفرانسیل رشد ۵۰ میلیون تومانی قیمت را تجربه کرده و در حال حاضر در بازار ۳ میلیارد تومان قیمت دارد.

 

منبع: خبرآنلاین


کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/2rkzz4