قیمت جدید دلار (۹۹/۰۴/۱۹)

همزمان با افزایش نرخ ارز در بازار آزاد، قیمت‌ها در صرافی‌های بانکی نیز صعودی شده به‌نحوی که هم‌اکنون نرخ دلار در صرافی‌های بانک‌ها ۲۲هزار و ۲۰۰ تومان و نرخ یورو ۲۴هزار و ۴۴۰ تومان تعیین شده است.

سومین قیمت ارز در صرافی ملی (۹۹/۰۴/۱۸)

نرخ ارز در صرافی‌ ملی امروز چهارشنبه برای سومین بار اعلام شد و بر این اساس نرخ دلار و یورو نسبت به ساعتی قبل ۱۵۰ تومان دیگر افزایش یافت و بهای دلار به رقم ۲۲ هزار و ۲۰۰ تومان رسید.

راز افزایش قیمت دلار در بازار چیست؟

به دنبال افزایش دوباره نرخ دلار در بازار، رئیس‌کل بانک مرکزی وعده داد که تعادل التهاب این بازار با فروکش کردن تدریجی تقاضاهای تجمیع شده ماه‌های قبل و افزایش عرضه در سامانه نیما اتفاق خواهد افتاد.

گوشی بخریم یا دست نگه داریم؟

در حالی‌که انتظار می‌رفت طی روز‌های آینده با کاهش نرخ ارز آرامش به بازار موبایل بازگردد، اما انتشار خبر ممنوعیت واردات گوشی‌های بالای ۳۰۰یورو دوباره شوک سنگینی روانه بازار کرد به طوری‌که بررسی‌ها نشان می‌دهد، نرخ تلفن همراه متاثر از این اطلاعیه تنها در یک روز بین سه تا ۱۰میلیون تومان افزایش یافته‌ است.

افت شدید نرخ سکه در دو ساعت!

همزمان با کاهش نرخ ارز در بازار، نرخ طلا و سکه نیز از ساعتی پیش نزولی شده است؛ نرخ سکه نسبت به صبح امروز ۸۷۰ هزار تومان کاهش یافته است.

دستمزد کارگران بازنگری می‌شود؟

وزیر کار در مورد اینکه ایا دستمزد کارگران در نیمه دوم سال بازنگری می‌شود یا خیر، گفت: امسال روند تصویب مزد طولانی شد و همین روال ادامه خواهد یافت.