قیمت انواع ارز در بازارهای مختلف (۹۹/۱۰/۱۷)

روز چهارشنبه قیمت دلار بازار آزاد در نیمه روز به ۲۶ هزار و ۲۰ تومان رسید و قیمت یورو ۳۱ هزار و ۷۰۰ تومان شد.

قیمت ارز در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار عمده در بازار متشکل ارزی صبح چهار‌‌‌شنبه با کاهش ۵۰ تومانی نسبت به روز گذشته، ۲۵ هزار و ۶۳۳ تومان ثبت شد و در نیمه روز به ۲۵ هزار و ۵۲۲ تومان رسید. قیمت دلار خرده فروشی (سنا) نیز صبح امروز ابتدا ۲۵ هزار و ۸۸۹ تومان ثبت شد و سپس در نیمه روز ۲۵ هزار و ۷۷۷ تومان نرخ‌گذاری شد.
قیمت یورو در بازار متشکل صبح امروز نسبت به دیروز تغییری نکرد و ۳۱ هزار و ۲۵۶ تومان اعلام شد، سپس در نیمه روز به ۳۱ هزار و ۳۱۰ تومان افزایش یافت و قیمت یورو سنا نیز ابتدا ۳۱ هزار و ۵۶۸ تومان ثبت شد و سپس در نیمه روز ۳۱ هزار و ۶۲۳ تومان اعلام شد.

قیمت ارز‌های صرافی ملی

قیمت دلار صرافی ملی صبح امروز بدون تغییر نسبت به قیمت بسته شده روز سه‌شنبه ۲۵ هزار و ۹۰۰ تومان ثبت شد. قیمت یورو صرافی ملی نیز ۳۰ تومان افزایش یافت و به ۳۱ هزار و ۸۰۰ تومان رسید.

قیمت ارز در بازار آزاد

قیمت دلار در معاملات صبح ‌‌‌‌چهار‌شنبه بازار آزاد نسبت به دیروز ۲۰ تومان افزایش یافت و ۲۶ هزار و ۲۰ تومان شد. قیمت یورو نیز نسبت به روز سه‌شنبه ۱۰۰ تومان افزایش یافت و ۳۱ هزار و ۷۰۰ تومان معامله شد.
قیمت دلار هرات نیز نسبت به روز گذشته ۱۰۰ تومان افزایش یافت و ۲۶ هزار و ۱۰۰ تومان مبادله شد.

قیمت درهم نیز که معامله‌گران آن را سیگنال دهنده قیمت دلار می‌دانند، در معاملات در نیمه روز در محدوده ۷ هزار و ۲۲۰ تومان قرار گرفت که نسبت به روز گذشته ۴۰ تومان کاهش یافته است.


منبع: اقتصاد نیوز


چاپ