ساخت ۲۰۰ هزار مسکن کارگری در کشور عملیاتی شد

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که ساخت ۲۰۰ هزار واحد مسکونی کارگران کشور با کمک وزارت راه و شهرسازی عملیاتی شده است.

به گزارش صمت، ابراهیم صادقی فر روز دوشنبه در حاشیه مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر ویژه جامعه کار و تلاش استان البرز در جمع خبرنگاران اظهارکرد: با احداث این واحدها بخشی از دغدغه جامعه کارگری کشور مرتفع می‌شود.
وی ادامه داد: جامعه کار و تولید همیشه در عرصه‌های جنگ، سازندگی و دیگر عرصه‌ها پای‌کار بوده و موجب دوام انقلاب شده است.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه و اجتماعی بابیان اینکه جامعه کارگری همواره وفادارترین قشر به انقلاب بوده است، گفت: این قشر شریف همیشه در جهت تقویت و دوام انقلاب اسلامی گام برداشته است.
وی در خصوص اولویت برنامه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای سال آتی توضیح داد: برنامه‌های زیادی در حوزه کارگری دیده‌شده که مهم‌ترین آن‌بحث تامین مسکن کارگری است.
صادقی ادامه داد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شورای‌عالی کار و همچنین روابط کار از مدت‌ها پیش بحث‌های مربوط به تقویت سبد معیشتی کارگران را شروع کرده‌اند و به یقین اتفاقات خوبی در این حوزه رقم خواهد خورد.
معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی داشت: برای جبران ضعف‌هایی که درنتیجه تحریم و تورم در کشور رخ‌داده است، این وزارتخانه برنامه‌هایی دارد که تا آخر امسال اعلام خواهد شد.
منبع: ایرنا


چاپ