غرامت دستمزد ایام بیماری برای بیمه‌شدگان مبتلا به کرونا

مدیرکل تأمین اجتماعی استان مرکزی از پرداخت غرامت دستمزد ایام بیماری به بیمه شدگان تأمین اجتماعی مبتلا به کرونا در این استان خبر داد.

تسهیلات مسکن به فرهنگیان با کارمزد ۱۲ درصد

وزیرآموزش و پرورش گفت: پرداخت تسهیلات احداث مسکن را برای زوجین فرهنگی در کلان شهر تهران تا سقف ۱۶۰ میلیون تومان در مراکز استان‌ها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار جمعیت تا سقف ۱۲۰ میلیون تومان و در سایر شهرها نیز برای زوجین فرهنگی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان با کارمزد ۱۲ درصد خواهد بود.

امکان ثبت‌نام تهرانی‌ها در مسکن‌ملی پردیس

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی خبر داد که در دور دوم ثبت نام مسکن ملی، تهرانی‌ها می‌توانند دوباره مانند مرحله اول در شهر پردیس نام‌نویسی داشته باشند.

جزئیات تمدید کار‌ت‌های منقضی شده بانک ملی ایران

بانک ملی ایران درباره نحوه استفاده اینترنتی از کارت هایی که تاریخ انقضای آنها بهمن ماه بوده و به صورت خودکار تمدید شده است، اطلاع رسانی کرد.

محدودیت واردات شکر برداشته شد

با حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی از واردات شکر و اختصاص ارز نیمایی، وارد کنندگان بدون نیاز به مجوز شرکت بازرگانی دولتی ایران می توانند محموله‌های خود را ترخیص کنند.

جزئیات جدید از تعامل سامانه‌ای گمرک و صمت

پیشنهادات گمرک در خصوص نحوه تبادل اطلاعات به صورت غیر استعلامی و عدم جلوگیری از ترخیص کالا در این برهه زمانی مورد قبول ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز قرار نگرفت.