جزییات حداقل دریافتی کارمندان و بازنشستگان در سال ۹۹

نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه درباره افزایش ۱۵ درصدی حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال ۹۹ تاکید کرد: حقوق دریافتی هیچ فردی در سال آینده نباید کمتر از ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان باشد.

زمان تحویل ساختمان جدید پلاسکو؟

معاون بنیاد مستضعفان با اشاره به این‌که عوارض پروانه نکته اصلی اختلاف‌نظر بین بنیاد به‌عنوان سازنده پلاسکو و شهرداری منطقه است، گفت: همه تلاش خود را می‌کنیم که بتوانیم در سالگرد بعدی پلاسکو در سال ۱۳۹۹ این ساختمان را ساخته‌شده به کسبه تحویل دهیم.

تعیین نرخ مالیات نقل و انتقال وسائط نقلیه

نرخ مالیات نقل و انتقال وسائط نقلیه تعیین شدبه نمایندگان در نشست علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به لایحه مالیات بر ارزش افزوده با ماده ۳۲ با ۱۳۷ رأی موافق، ۳۴ رأی مخالف و ۴ رأی ممتنع از مجموع ۲۰۶ نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

درخواست وزیر نفت از مردم برای صرفه‌جویی در مصرف گاز

به گزارش صمت، بیژن زنگنه با اشاره به مصرف بالای گاز در بخش خانگی اظهار کرد: این مسئله به صنعت و نیروگاه‌ها فشار می‌آورد، زیرا نمی‌توانیم گاز خانه‌ها را قطع کنیم. در این شرایط به صنایع فشار می‌آید و مجبور به استفاده از سوخت مایع می‌شوند.

تا چند سال آینده از واردات دارو بی‌نیاز می‌شویم

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با همت داروسازان و جوانان اندیشمند در شرکت‌های دانش‌بنیان، تا چند سال آینده از واردات دارو بی‌نیاز می‌شویم.

سفر وزیر راه به اوکراین برای پیگیری سانحه سقوط هواپیما

به گزارش صمت، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه در نشست خبری امروز خود از سفر محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و عضو کارگروه رسیدگی به سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی و دیدار با رئیس‌جمهوری این کشور خبر داد.