کارگردان مستند

وعده ادامه‌دار ثبت درخت کیارستمی

 حدود دو سال پیش زمانی‌که مستند «همراه با باد» را می‌ساختم به این فکر افتادم تک درختی که در مجموعه عکس‌های سفید برفی عباس کیارستمی است

نسبت جشنواره‌های فجر با کاهش تنش‌های اجتماعی

سید عباس صالحی با اشاره به اینکه ایران در ماه دی غم‌های زیادی داشت تأکید کرد فضای جشنواره‌ها ازجمله جشنواره موسیقی فجر می‌تواند احساس یک زندگی عادی را به فضای جامعه بازگرداند.

منتقد

تکثر شبکه‌های تلویزیونی بدون راهبرد

اگر چه شمار شبکه‌های ملی و سراسری، امروزه بیش از ۲۰ کانال را روی دستگاه‌های به اصطلاح سنجش امواج تلویزیونی نشان می‌دهد اما تنوع و رویکرد، به لحاظ فرهنگی و استراتژی مدیریت فرهنگی، براستی در چند شبکه ما طراحی شده و تا حدی قابل رصد است؟

منتقد

بن بست ازدواج و طلاق

«ازدواج» اوج تکامل و پختگی هر فردی است، این جمله‌ای بود که همیشه به آن فکر می‌کردم که هر انسانی باید به یک درک درست و کاملی نسبت به «بودن و داشتن» نفر دیگری در زندگی خود برسد بعد از آن تصمیم بگیرد؛ که آیا می‌تواند ازدواج کند؟

پزشک و منتقد سینما

سلامت پزشکی و سینمای هنروتجربه

با به نمایش درآمدن فیلم مستند/داستانی «تمام چیزهایی که جای‌شان خالی است» در گروه سینمایی هنروتجربه که در قالب داستان واقعی ابتلای دو زن به بیماری سرطان سینه، به معضلات دشوار و تمام‌نشدنی مواجهه با بیماری هولناک سرطان می‌پردازد،

کارگردان

جنگ فرصت تجربه‌های عاشقانه را می‌گیرد

فیلم سینمایی «حوا مریم عایشه» به کارگردانی صحرا کریمی و تهیه‌کنندگی کتایون شهابی این روزها در سینماهای هنر و تجربه درحال اکران است و با استقبال خوبی از طرف سینماگران و مخاطبان مواجه شده است.