حریرچی:‌ محدودیت‌های کرونایی تشدید شود

معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواستار ادامه اعمال محدودیت‌ها تا کنترل کامل بیماری کرونا شد و گفت: طبق آمارهایی که در چند روز آینده منتشر می‌شود، درخواست تشدید محدودیت را داریم.

عاملی که مرگ ناشی از کرونا را دو برابر می‌کند

پزشکان در یک مطالعه جدید هشدار دادند که بیماری یا آسیب کلیوی بیش از دو برابر خطر مرگ را برای مبتلایان به کرونا به همراه دارد.

قبر متری چند؟

این روزها نرخ قبر در اطراف تهران از بسیاری از خانه‌ها گران‌تر است و فرقی هم نمی‌کند، کجا باشد، این قیمت‌ها ربطی به تحریم و... هم ندارد؛ کافی است در یکی از امامزاده‌ها و بقاع متبرکه استان تهران باشد تا مبالغ عجیب و غریب برای آن مطالبه شود.

کرونا در ایران باز هم رکورد زد

سخنگوی وزارت بهداشت آخرین وضعیت بروز و فوتی ناشی از کووید-۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته را اعلام کرد و گفت: متاسفانه در شبانه روز گذشته ۲۷۲ تن از هموطنان به دلیل این بیماری جان خود را از دست دادند.

توزیع ۵۰ هزار تبلت از آخر مهرماه

رئیس ستاد احسان و اطعام حسینی کمیته امداد از توزیع ۵۰ هزار تبلت‌ در بین دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد از اواخر مهر خبر داد.

خلأ مهم در آموزش دانشجویان!

رئیس اتحادیه دانشگاه‌های غیرانتفاعی کشور با بیان اینکه دانشجویان در برخی رشته‌های عملی مانند رشته‌های ورزشی می‌توانند از طریق ارسال فیلم تمرینات خود به اساتید نمره نیمه تمام خود را دریافت کنند، گفت: همچنان ۴۰ هزار نفر از اساتید حق‌التدریس این دانشگاه‌ فاقد اینترنت هستند.