تخریب ۱۱۰ ساختمان غیر مجاز در تهران

مدیرکل منابع طبیعی استان تهران گفت: امسال ۱۵۶ حکم اجرای قطعی قلع و قمع ساختمان‌ها گرفته شده که تا بهمن ماه ۱۱۰ مورد آن اجرا و مابقی آن تا پایان سال اجرا می‌شود.

قیمت خانه‌های نوساز در تهران + جدول

براساس اطلاعات موجود در سامانه اطلاعات بازار املاک ایران، معاملات واحدهای نوساز طی یک ماه اخیر کاهش شدیدی داشته است و از ۲هزار معامله صورت گرفته فقط ۷۱معامله مربوط به واحدهای نوساز بود.

قیمت های نامتعارف خانه در تهران + جدول

بسیاری از فروشندگان به واسطه فروکش کردن تب قیمت‌ها در بازار مسکن، با ارائه تخفیف‌هایی به دنبال فروش ملک خود هستند. این گروه از فروشندگان اغلب افرادی هستند که در نظر دارند ملک خود را تبدیل به احسن کنند یا به اصطلاح «پول لازم» هستند.

آسیب های خطوط مترو به قنات های تهران

نیمه شهریور‌ماه بود که کلنگ فاز نخست خط ۱۰ متروی تهران به زمین خورد. خطی ۴۳‌ کیلومتری که تنها فاز نخست آن از نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز و تا کوهسار ادامه دارد.

مجردین برای وام مسکن چقدر باید هزینه کنند؟

رفتار نزولی نرخ وام مسکن سبب شدتا نرخ سود برای متقاضیان وام از ۲۱ درصد به ۲۰.۵ درصد تنزل پیدا کند با این حال هنوز این رقم از مقدار اسمی خود ۳ واحد درصد بالاتر است.

بخش دوم تجهیزات هندی‌ها در بندر چابهار در راه ایران است

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: پارت دوم تجهیزات بندری از محل تعهدات ۸۵ میلیون دلاری هندی‌‌ها در چابهار، به زودی وارد بندر شهید بهشتی می‌شود.