پیام مهم برای بنگاه های اقتصادی قزوین

مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین اعلام کرد: بنگاه های اقتصادی جهت اخذ مجوزهای لازم برای شروع کسب و کار، نیازی به شماره اقتصادی ندارند .

رشد ۱۰۸ درصدی صدور پروانه کسب در استان یزد

محمد رضا علمدار یزدی از رشد۱۰۸ درصدی صدور پروانه کسب جدید از ابتدای سال تاکنون دراستان یزد خبر داد.

رشد ۸ درصدی بازارهای هدف صادراتی استان قم

فهیمه ملک‌محمدی - گروه تجارت: یکی از موضوعاتی که اتاق بازرگانی و بخش خصوصی استان قم در حال پیگیری آن است بحث پذیرش و اعزام هیات‌های تجاری است که این هیات‌های تجاری با تناسب تولیدات استان وارد کشور می‌شوند.

توسعه بازارهای هدف گیلان با همکاری کشورهای اروپایی

فهیمه ملک محمدی - گروه تجارت: عراق، کشورهای سی‌آی‌اس، افغانستان و کشورهای حاشیه خلیج‌فارس و روسیه مهم‌ترین بازارهای هدف برای گیلان هستند، مسئولان این استان تلاش می‌کنند در سال جاری کشورهای اروپایی و چین را نیز به بازارهای هدف استان اضافه کنند.

عراق، مهم‌ترین بازار صادراتی اردبیل می‌شود

فهیمه ملک محمدی - گروه‌تجارت: سیب‌زمینی، مصنوعات پلاستیکی، پروپیلن، لاستیک و انواع بیسکویت و نان‌شیرینی ۵ محصول نخست صادراتی استان اردبیل به شمار می‌آیند. یکی از ابزارهای مهم تحقق اهداف صادراتی در حال حاضر اهمیت دادن به موضوع صادرات و پرهیز از خام‌فروشی محصولات تولیدی استان است.

۱۴۳ فرصت سرمایه‌گذاری خارجی در اصفهان

گروه تجارت: رییس کمیسیون حمایت از سرمایه‌گذاری اتاق بازرگانی اصفهان از تهیه و تنظیم ۱۴۳ فرصت سرمایه‌گذاری استان برای معرفی به سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی از سوی این کمیسیون خبر داد و گفت: این کمیسیون تلاش می‌کند زمینه توسعه روابط خارجی اعضای اتاق با همتایان خارجی را فراهم آورد.