احداث منطقه آزاد تجاری در شهرآفتاب

فاز نخست نمایشگاه بین‌المللی شهرآفتاب در سال ۱۳۹۵ هم‌زمان با نمایشگاه کتاب به بهره‌برداری رسید که چشم‌انداز آن تبدیل شدن به بزرگ‌ترین مرکز نمایشگاهی خاورمیانه و مرکز مبادلات تجاری کشور بود، اما در چند سال گذشته، اجرایی نشدن فازهای دوم و سوم این امر را به تاخیر انداخت. این در حالی است که در چند ماه گذشته، مدیران آن به این نتیجه رسیدند که باید از توان بخش خصوصی برای رونق بیشتر بهره جست.

جزییات برگزاری نمایشگاه نوشت افزار در شهر آفتاب

دبیر کانون تولید‌کنندگان نوشت‌افزار و لوازم التحریر ایران با بیان اینکه قاچاق لوازم التحریر بی‌کیفیت تهدیدی جدی برای تولیدات داخلی است افزود: قاچاق نوشت افزار بسیار زیاد است و محصولات بی‌کیفیت به کشور وارد می‌شود.

برگزاری دوباره نمایشگاه‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

قرار است از ۱۲ تیر امسال، برگزاری و برپایی نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی با «نمایشگاه تخصصی در و پنجره» کلید بخورد، تصمیمی که بنا به‌گفته مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌ها با رعایت همه موازین و پروتکل‌های بهداشتی خواهد بود.

توسعه فعالیت‌های نمایشگاهی شهر آفتاب

جلسه کمیسیون صادرات اتاق بازرگانی ایران، کنفدراسیون صادرات و نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب برگزار شد. نمایندگان این سه مجموعه تفاهمنامه همکاری با هدف توسعه فعالیت‌های نمایشگاهی در شهر آفتاب را به امضا رسانند. قرار است در قالب این تفاهمنامه نیز شورای راهبردی بین این سه بخش تشکیل شود.

گردهمایی «کوچک»ها برای فرصت‌سازی‌های بزرگ

نمایشگاه دقیقا همان جایی است که می‌توان کسب‌وکارهای جدید را به صدها مشتری بالقوه نشان داد.

حال و هوای نمایشگاه معدن کرمان تحت تدابیر بهداشتی

غرفه دارن نمایشگاه معدن کرمان از کم و کیف و نحوه برگزاری نمایشگاه گفتند.