ربع قرن با ایران اویل‌شو

سهیل فرزین: روز گذشته بیست‌ و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با عنوان «ایران اویل شو» با شعار «نفت ملی، کالا و خدمات ایرانی» با حضور ۵۵۰ شرکت ایرانی در نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز به‌کار کرد. 

شگفتی‌های بزرگ‌ترین رویداد دنیای فناوری

نمایشگاه Consumer Electronics Show (یا همان CES) که معمولا هزاران نفر را به لاس‌وگاس می‌کشاند، امسال به خاطر پاندمی کووید-۱۹ شکل و شمایل متفاوتی داشت.

۳۳ هزار فرصت شغلی ارمغان صنعت نمایشگاهی ایران

صنعت نمایشگاهی در ۲ ماه اخیر شاهد رونق نسبی بوده است. روند برگزاری رویدادها از اواخر پاییز ۹۹ تغییر کرد و سرعت و کیفیت نمایشگاه‌ها بسیار بهتر از قبل شد.

نمایشگاه تهران رونق را به صنعت و تجارت بازگرداند

میلاد محمدی: از روز گذشته تا ۲۶ دی ماه ۳ نمایشگاه صنعت آب، صنعت برق و فروشگاه‌های زنجیره‌ای، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران به صورت محدود، با حضور بازدیدکنندگان متخصص و رعایت پروتکل‌های بهداشتی دایر شده است.

برای خرید از نمایشگاه مجازی کتاب تهران باید چکار کرد؟

شرایط و ضوابط خرید کتاب در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران اعلام شد.

در رویداد ۲۰۲۱ CES چه خواهد گذشت؟

نمایشگاه CES امسال به‌طور آنلاین برگزار خواهد شد و شرکت‌ها محصولاتشان را در این نمایشگاه به‌طور مجازی معرفی خواهند کرد. با وجود همه‌گیری ویروس کرونا، نمایشگاه الکترونیکی CES باید ادامه داشته باشد. این نمایشگاه به‌طور رسمی از ۱۱ ژانویه آغاز به‌کار کرده و تا ۱۴ ژانویه ادامه دارد که امسال بسیار متفاوت برگزار خواهد شد.