مشهد؛ پیش به سوی شهر دیجیتال

سینا ستوده- عصر دیروز (سه‌شنبه) نهمین «نمایشگاه شهر هوشمند» با حضور معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور، آغاز به‌کار کرد.

گردهمایی تخصصی به سبک دامپزشکان ایرانی

در همه جای دنیا رویدادهای مهم در حوزه دام و طیور برگزار می‌شود. موارد مربوط به سلامت دام، رونق صنعتی، آموزش و تربیت نیروی انسانی ماهر در حوزه دامپزشکی از جمله مواردی است که این رویدادها را اهمیت می‌بخشد.

تمرکز بر تاب‌آوری فرهنگ ایرانی

شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران، بهمن سال‌گذشته با انتشار فراخوان مسابقه طراحی پاویون ایران در اکسپو ۲۰۲۰ دوبی، ۳۰ رزومه از مهندسان مشاور و دفاترمعماری دریافت کرد.

ایران‌شابز؛ موج مثبت داخلی‌سازی

دومین نمایشگاه بین‌المللی کیف، کفش و کالای ورزشی از چهارشنبه، ۲۵ دی تا شنبه، ۲۸ دی در مرکز دائمی نمایشگاه‌های بازار بزرگ ایران (ایران مال) برگزار شد.

شایستگی مجری ملاک اعطای مجوز قرار گیرد

اجلاس مدیران‌عامل نمایشگاه‌های کشور در مشهد با حضور ۲۰ نماینده از ۲۰ استان برگزار شد. این نشست تخصصی با هدف بررسی آینده صنعت نمایشگاهی و تصمیم‌گیری برای بهبود وضعیت کسب‌وکارهای مرتبط با این عرصه برگزار شد.

علاقه تشکل‌ها به پول درآوردن از نمایشگاه

نمایندگان بخش خصوصی در نشست کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات اتاق بازرگانی تهران که با حضور حمید زادبوم، رئیس سازمان توسعه تجارت ایران، برگزار شد با برشمردن چالش‌ها و مشکلاتی که در برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی وجود دارد،بار دیگر تاکید کردند که مسئولیت برگزاری نمایشگاه باید به بخش خصوصی محول شود تا هم هدفمندتر و با برنامه‌ریزی بهتر انجام و هم از فساد پنهان در روند برگزاری نمایشگاه‌ها کاسته شود.