صنعت بدون تبعیض؛ مهم‌ترین مطالبه نمایشگاهی

رکود اقتصادی کشور از سویی و بی‌توجهی دولت و مسئولان امر نسبت به اهمیت صنعت نمایشگاهی در این روزها دست به‌دست یکدیگر داده تا شرایط را برای ادامه بقای این صنعت روز به روز سخت‌تر کند.

عطا و لقای کالابرگ الکترونیکی!

چندی پیش یک‌فوریت طرح تامین کالاهای اساسی ازسوی مجلس به تصویب رسید که در آن پیشنهاداتی در زمینه توزیع کالاهای اساسی در قالب کالابرگ یا کارت الکترونیکی مطرح شد.

یک جایگزین مناسب!

همه‌گیری کرونا در دنیا در چند ماه اخیر باعث شده سبک زندگی در حوزه‌های مختلف دچار تغییر و تحولات اساسی شود؛ تغییراتی که گرچه از سر اجبار پدید آمده‌اند اما ممکن است حتی پس از فرونشستن آتش همه‌گیری‌ها و کاهش آمار ابتلا دیگر به روال سابق بازنگردند و در مسیر جدید خود باقی بمانند.

خرید فرش از بازار امروز چقدر پول می خواهد؟ + جدول قیمت

قیمت برخی از انواع فرش های ماشینی در این گزارش آورده شده است.

زمان راه‌اندازی خط دائمی کشتیرانی ایران و روسیه اعلام شد

عضو اتاق مشترک ایران و روسیه از راه‌اندازی خط دائمی کشتی کانتینربر بین دو کشور و حرکت نخستین کشتی در سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی (شهریور ۹۹) خبر داد.

اقدامی جدید برای ایجاد تعادل در بازار شیر

دبیر ستاد تنظیم بازار گفت: حفظ تعادل عرضه و تقاضا و تنظیم بازار کالاهای مختلف نیازمند ابزارهای متناسب است و در این مسیر باید ابزار متناسب با هر کالا برای ایجاد تعادل به کار گرفته شود.

برگزاری نمایشگاه فرش دستباف ایران منتفی شد

قرار بود نمایشگاه بین‌المللی فرش در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شود اما پس از کش و قوس‌های فراوان این رویداد به تاریخ برگزاری نرسید. با توجه به اضافه شدن تهران به شهرهای قرمز از نظر شیوع ویروس کرونا ستاد مقابله با این رویداد برگزاری هر گونه رویداد نمایشگاهی در تهران را ممنوع اعلام کرد. در این شرایط یکی از رویدادهایی که آسیب دید، همین نمایشگاه ملی فرش بود.

انتظارات اصناف از اختیارات وزیر

سرانجام پس از کش‌وقوس‌های فراوان بین دولت و مجلس، دولت وزیر پیشنهادی خود برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت را به مجلس معرفی کرد و طبق پیش‌بینی‌های قبلی، حسین مدرس خیابانی روز چهارشنبه همین هفته برای گرفتن رای اعتماد نمایندگان به خانه ملت می‌رود.