حداکثر قیمت تخم‌مرغ چقدر است؟

سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت اعلام کرد: حداکثر قیمت هر کیلوگرم تخم‌مرغ فله برای مصرف‌کننده ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان تصویب شد که با توجه به وزن، نرخ شانه نیز تعیین خواهد شد.

توقف خرید لوازم خانگی! / قیمت ارزان ترین ساید بای ساید چند؟

به اعتقاد فروشندگان لوازم خانگی طی چند ماه اخیر تولیدکنندگان لوازم خانگی محصولات خود را در چندین نوبت ۱۰ تا ۱۵ درصد گران کردند اما از آن طرف بازار کشش افزایش قیمت‌ها را نداشته و مردم رغبتی به خرید محصولات ندارند.

قیمت لاستیک دولتی پراید و ۴۰۵ چند؟

رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک تهران می‌گوید: اکنون قیمت یک حلقه پراید در سامانه تجارت لاستیک ۵۴۵ هزار تومان است. قیمت لاستیک پژو ۴۰۵ و پرشیا نیز ۷۲۰ هزار تومان است.

نخستین نمایشگاه تخصصی آب، برق و مخابرات ایران در افغانستان

 نخستین نمایشگاه اختصاصی-تخصصی آب، برق، مخابرات و خدمات فنی‌مهندسی ایران اول تا ۳ مهر در افغانستان برگزار می‌شود. به‌گزارش ایسنا، برگزاری نمایشگاه‌های تجاری عامل توسعه صادرات کشور و ارزآوری به‌شمار می‌رود و در شرایط خطیر کنونی اهمیت آن صدچندان شده است.

بازار سیاه نهاده و وضعیت قرمز تخم‌مرغ

بازار تخم‌مرغ کشور در هفته‌های اخیر شاهد نوسانات بسیاری بوده و گرچه مسئولان سعی می‌کنند اوضاع را عادی نگه دارند، اما شرایط بازار نشان از افسارگسیختگی قیمت این کالا دارد.

پایان فرجه تابستانی غیرمتعهدها

زمان رفع تعهد ارزی بازرگانان -پایان شهریور- و موعد روزهای خبرساز شدن مجدد رسیده است. طی چند ماه گذشته ابلاغیه‌ها حاکی از آن بودند که بازرگانانی که در سال‌های ۹۷ و ۹۸ اقدام به صادرات کالایی کرده اما تاکنون به تعهدات ارزی خود نسبت به کشور عمل نکرده‌اند، باید ارز حاصل از صادرات خود را به چرخه اقتصادی کشور بازگردانند و در صورت امتناع از این کار کارت بازرگانی این افراد تعلیق می‌شود و آنها از تمام امکانات صادراتی محروم می‌شوند.

سیاست‌ های تجاری کشور بازنگری می‌شود

باقری گفت: در اولین جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس یازدهم موضوع عدم ثبات در قوانین و تعدد بخش نامه های صادره توسط دولت و بانک مرکزی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

برنامه مشترک اتحادیه ناشران با نمایشگاه کتاب فرانکفورت

اتحادیه بین‌المللی ناشران و نمایشگاه کتاب فرانکفورت در حال برنامه‌ریزی برای اجرای پروژه‌های تخصصی آنلاین در نمایشگاه امسال فرانفکورت هستند.