۱۰ خبر مهم بورسی (۹۹/۰۵/۰۱)

اخبار مهم بورس در امروز (چهارشنبه) در این گزارش گردآوری شده است.

وضعیت شرکت‌های بورسی سهام عدالت (۹۹/۰۵/۰۱)

وضعیت شرکت‌های بورسی سهام عدالت و نوسان قیمت هر سهم در این گزارش قابل مشاهده است.

بورس به مدار صعودی باز خواهد گشت؟

یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به علت روند نزولی بورس در روزهای گذشته، گفت: سهامداران نگران روند کنونی بازار نباشند، معاملات به زودی به مسیر صعودی خود باز خواهد گشت.

سهام بورسی با بیشترین افزایش قیمت را بشناسید (۹۹/۰۵/۰۱)

امروز (چهارشنبه) شاخص بورس نزولی شد و در این گزارش اسامی سهامی که بیشترین افزایش و کاهش قیمت را داشتند جمع‌آوری شده است.

بورس در بهت فرو رفت

​شاخص کل بورس در روز چهار شنبه ۱ مرداد و در پایان معاملات با رشد منفی ۲۲ هزار و ۲۲۷ واحدی همراه شد و به یک میلیون و ۸۹۳ هزار و ۹۶۵ واحد رسید.

۱۴ شرکت صندوق بازنشستگی در راه بورس

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه پس از برگزاری جلسات مرتب، ۱۴ شرکت صندوق بازنشستگی کشوری در مسیر بورسی شدن قرار گرفته‌اند، گفت: حتما همه هلدینگ‌های صندوق وارد بازار بورس خواهند شد.

آخرین خبرها از ورود دیجی کالا به بورس

مدیران «دیجی‎کالا» از آمادگی این استارت‎آپ برای ورود به بازار سرمایه خبر دادند با این ‌حال، این استارت‎آپ با حداقل مقدار ممکن عرضه اولیه سهام را انجام خواهد داد؛ زیرا هیچ‌کدام از سهامداران «دیجی‎کالا» تمایلی به نقد کردن سهام‌شان ندارند و در نهایت اینکه زمان ورود در مذاکرات هیات پذیرش فرابورس مشخص خواهد شد.

صعود دوباره ارزش سهام عدالت + جزئیات

ارزش سهام عدالت با افزایش ۵۳۲ هزار تومانی به ۱۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید.

سیگنال‌ بازار جهانی به بورس (۹۹/۰۵/۰۱)

در جریان معاملات امروز (چهارشنبه) بازارهای جهانی، اونس همچنان به رکوردزنی خود ادامه می‌دهد ولی قیمت نفت با افت اندکی مواجه شده است.

تجربه وحشتناک در بورس / روزی که بازار سرمایه ۹۹ درصد سقوط کرد!

تصور اینکه شاخص بورس در یک روز ۹۹ درصد سقوط کند، برای هر سرمایه‌گذاری در جهان ترسناک است اما جالب است بدانید سهامداران ونزوئلایی در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۱۸ چنین تجربه‌ای را از سر گذراندند.

صندوق‌های جدید ETF در صف ورود به بورس

رئیس سازمان خصوصی‌سازی از عرضه دومین صندوق ETF دولتی در مرداد خبر داد و گفت: صندوق دارا سوم و دارا چهارم نیز به این ترتیب با حضور شرکت‌های بزرگ بازار سرمایه در آینده‌ای نزدیک پذیره‌نویسی خواهند شد.


چاپ