کدخبر: 31333
رئیس‌جمهوری مردم ایران را دعوت کرد

حضور باشکوه‌تر و مصمم‌تر در راهپیمایی ۲۲ بهمن

رئیس‌جمهوری، همه مردم ایران در سراسر کشور اعم از زن و مرد و جوانان را به حضور باشکوه‌تر و مصمم‌تر در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد و گفت: باید در این راهپیمایی با خلق حماسه‌ای جدید، اراده، انسجام، اتحاد و پایبندی خود را به منافع و حاکمیت ملی نشان داده و به بدخواهان ایران اسلامی در سراسر جهان بگوییم که راه امام خمینی(ره) همچنان ادامه خواهد داشت.

به گزارش سایت اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی دیروز در جلسه هیات دولت اظهار کرد: بسیار خرسندیم که در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در آستانه چهلمین سال انقلاب، جمهوری اسلامی ایران و مردم ایران اسلامی، قدرتمندتر و پر نشاط‌تر از همیشه در مسیر آرمان‌ها و اهداف انقلاب حرکت می‌کنند.رئیس‌جمهوری با بیان اینکه آنچه دنیای امروز از اراده، اعتماد و نشاط مردم تفسیر خواهد کرد بر مبنای حضور باشکوه در راهپیمایی عظیم روز ۲۲ بهمن است، خاطرنشان کرد: هر سال در چنین روزی مردم با آن جمعیت میلیونی و صدای رسا از امام راحل، رهبری عزیز، نظام و آرمان‌های انقلاب‌شان به خوبی حمایت می‌کنند و این صدای رسا دست رد بر سینه بدخواهان انقلاب اسلامی و مردم بزرگ ایران است.روحانی اضافه کرد: حضور باشکوه مردم در این راهپیمایی برای ماه‌ها و مدت‌ها، دشمنان و بدخواهان ملت ایران را مایوس کرده و آنچه در ماه‌های گذشته بافته بودند را تبدیل به پنبه می‌کند. این حضور نشان می‌دهد رابطه مردم و دولت، صمیمی و عمیق و ارتباط مردم با ارزش‌های انقلاب همچنان پابرجاست.رئیس‌جمهوری با تاکید بر اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال از ویژگی‌هایی برخوردار است و به همین دلیل باید حضور مردم در آن شکوهمندتر از سال‌های گذشته باشد، گفت: دشمن در ماه‌های گذشته با محاسبه نادرست و تفکراتی که داشت، توطئه‌هایی را ضد نظام جمهوری اسلامی ایران و ملت بزرگ ما طراحی کرده بود البته هر آنچه قدرت‌های استکباری تاکنون ضد ملت ایران طراحی کرده‌اند همواره با شکست روبه‌رو بوده است و مردم با حضور هوشمندانه، پاسخ قاطع و محکمی به آنها داده‌اند. امسال نیز به دلیل اقداماتی که افراد ضد نظام داشته‌اند، مردم باید مصمم‌تر از سال‌های گذشته، حمایت قاطع خود را از فرهنگ ملی و دینی و اهداف بلند انقلابی و ملی‌شان نشان دهند.رئیس‌جمهوری خاطرنشان کرد: در ماه‌های گذشته توانستیم تروریست‌های خطرناکی که در منطقه نفوذ کرده و قدرت‌های استکباری از آنها حمایت می‌کردند را درهم بکوبیم که پیروزی بزرگی است. همچنین در ماه‌های گذشته، توطئه‌هایی که دولت امریکا ضد مردم ایران و سیاست خارجی کشورمان طراحی کرده بود، با شکست روبه‌رو شد. در این مدت شورای امنیت سازمان ملل و بسیاری از کشورهای بزرگ جهان به دولت امریکا پاسخ «نه» داده و با بیان روشن، مسیر درست و قانونی ملت ایران را مورد تایید قرار دادند. رئیس‌جمهوری خاطرنشان کرد: دولت امریکا با همه اقتدار سیاسی و اقتصادی که برای خود فراهم کرده، بارها به مصاف برجام آمده اما هر بار با شکست روبه‌رو شده و به جای اول خود بازگشته است. در برابر سخنان و ادعاهای دولت امریکا به جز یکی، دو کشور، تمام ملت‌ها و دولت‌های جهان ایستادگی کرده‌اند.رئیس‌جمهوری افزود: در سال گذشته همچنین شاهد توطئه‌های بیشماری برای جهان اسلام، فلسطین عزیز و قدس شریف بودیم و امروز باید با حضور با شکوه خود به همه آن توطئه‌ها پاسخ قاطع و محکم بدهیم.
روحانی خاطرنشان کرد: نسل جوان هم باید در این راهپیمایی، عزم خود را برای شکوفایی اقتصادی و اشتغالزایی در کشور و طرح‌هایی که می‌تواند بازآفرینی و شکوفایی ایجاد کند، نشان دهد.

روزنامه امروز

یادداشت مدیرمسئول

جایگاه روابط عمومی در سازمان‌دهی دولت‌ها کجاست؟
Written byتحریریه صمت

جایگاه روابط عمومی در سازمان‌دهی دولت‌ها کجاست؟

به نام او که هرچه بخواهد همان می‌شودمثل اینکه ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی یا ارتباطات در تقویم داخلی است، ظاهراً ما شاگردان روابط عمومی این روز را تصرف کرده‌ایم و هم بروبچه‌های مخابراتی هم...

یادداشت

چیستی گفت‌وگوی ملی
Written byمحمد فاضلی

چیستی گفت‌وگوی ملی

محتاج اروپا نیستیم
Written byحسن بویری

محتاج اروپا نیستیم

gostaresh.png

sanatp.png

نرخ طلا و سکه - امروز

logo-samandehi
الو وزیر