حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی دیروز در دیدار با رئیس و اعضای مجلس خبرگان، معیت و همراهی پروردگار را وعده‌ای قطعی، اطمینان‌بخش و نشاط‌آفرین برای جبهه حق خواندند و با اشاره به آینده روشن ایران عزیز تاکید کردند: شرط تحقق این وعده مسلم الهی، ادای وظایف علما، مسئولان نظام و دستگاه‌های آموزشی و تبلیغاتی در تربیت ایمانی جامعه و پایبندی عملی آنها به تقوا، پرهیز از اشرافی‌گری و کار و تلاش و پایداری است.

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: بارها شاهد تغییرات زیادی در دولت امریکا بوده‌ایم اما این یک مسئله داخلی است. برای ما رویکردها و سیاست‌های آنها مهم است و در قبال آن موضع‌گیری خواهیم کرد.

صمت –خبرگزاری‌ها: وزیر امورخارجه کشورمان که در راس یک هیات ۳۰ نفره از بخش‌های گوناگون بازرگانی و اقتصادی کشورمان به پاکستان سفرکرده، در همایش بازرگانی ایران-پاکستان در اسلام آباد گفت: ایران برای افزایش همه‌جانبه مناسبات با پاکستان وارد عرصه شده و در انتظار پاسخ اسلام آباد است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی دیروز در دیدار با جمعی از دانش آموزان و دانشجویان شرکت‌کننده در کاروان‌های راهیان نور، دوران دفاع مقدس را قطعه‌ای نورانی و برگ زرین از تاریخ کشور و انقلاب خواندند و با تاکید بر اینکه کاروان‌های راهیان نور یکی از جلوه‌های پاسداشت آن دوران است، گفتند: قدرت‌های بین‌المللی، جنگ ۸ساله را با هدف از بین بردن انقلاب اسلامی، به ملت ایران تحمیل کردند اما عظمت، فداکاری، ایمان، تدبیر، شجاعت و بصیرت جوانان موجب شد جنگ به نفع ملت تمام و انقلاب اسلامی ریشه‌دارتر و قوی تر از گذشته شود.

رهبر معظم انقلاب در آستانه ولادت باسعادت حضرت صدیقه‌کبری، فاطمه‌زهرا سلام‌الله‌علیها در دیدار با هزاران نفر از شاعران و ستایشگران اهل‌بیت علیهم‌السلام، مقامات معنوی و عظمت روحی حضرت فاطمه‌زهرا(س) را خارج از فهم بشری دانستند و گفتند: مقام والای دختر پیامبر اعظم(ص) را باید از پروردگار و اولیای الهی شنید و آموخت، همچنانکه پیغمبر اکرم(ص) در وصف آن بانو، تعبیر بلند برترین زنان اهل بهشت را بیان فرموده‌اند و شیعه و سنی بر صحت این روایت، اتفاق‌نظر دارند.

رئیس‌جمهوری در جلسه هیات دولت با تبریک ایام میلاد با برکت حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (س) و روز زن، با بیان اینکه روز زن در ایران تنها به معنای یک روز تقویمی و تشریفاتی نیست، گفت: روز زن در واقع تجدید پیمان با فرهنگ اسلام و دستورات قرآن و سیره پیامبر (ص) و ائمه هدی (ع) نسبت به زنان جامعه است.

صفحه1 از227

روزنامه امروز

یادداشت مدیرمسئول

جایگاه روزنامه صمت در حوزه صنعت، معدن و تجارت

جایگاه روزنامه صمت در حوزه صنعت، معدن و تجارت

جهان امروز، جهان تخصص است، روزگار نشریات عمومی به سر آمده است، مردم در دنیای مجازی به اندازه کافی خبرهای عمومی را می‌شنوند و می‌خوانند.

یادداشت

«غم- شادی»روزنامه صمت
Written byمهدی اسحاقیان

«غم- شادی»روزنامه صمت

تحلیل «چارجیم»
Written byمحسن رنانی

تحلیل «چارجیم»

tejaratb.png

sanatp.png

نرخ طلا و سکه - امروز

logo-samandehi
الو وزیر