اهتمام دولت به بخش سلامت در سال‌های پس از انقلاب بی‌نظیر بوده است

رئیس‌جمهوری با تاکید بر اینکه توسعه زیرساخت‌ها در نظام سلامت یکی از اساسی‌ترین و ماندگارترین سرمایه‌گذاری‌ها برای جامعه محسوب می‌شود، گفت: میزان اهتمام این دولت به بخش سلامت، در سال‌های پس از انقلاب، بی‌نظیر بوده است.

هفته جاری، هفته سختی است

رئیس‌جمهوری با اشاره به اینکه موج‌های کرونا در ایران سنگین‌تر از موج‌های اروپا نیست، اظهار کرد: البته موج چهارم موج بلندتر و سخت‌تری است اما باید از تجربیات گذشته استفاده کنیم، چراکه هفته جاری هفته سختی است و رعایت پروتکل‌ها باید به ۹۰ درصد برسد.

همکاری نباید یک‌طرفه باشد

پیمان صفردوست: حالا دیگر ۱۵ ماه از نخستین موج همه‌گیری ویروس کرونا در کشور می‌گذرد و پیر و جوان و خرد و کلان بازارهای کسب‌وکار، کم‌وبیش با این بیماری و تبعات آن آشنایی دارند.

واکنش عراقچی به انفجار نطنز!

عباس عراقچی در ابتدای نشست کمیسیون مشترک برجام، انفجار نطنز را محکوم کرد.

فوری/خبر خوش درباره همسان سازی حقوق ها

یک کارمند قرارداد کارمعین در سال ۱۴۰۰ مانند یک کارمند پیمانی اگر مدرک، سوابق تجربی و دوره‌های آموزشی همسان داشته باشد، حقوق دریافت و ارتقا پیدا می‌کند.

جدیدترین قیمت خودرو های وارداتی در بازار (۱۴۰۰/۰۱/۲۶)

جدیدترین قیمت خودرو های وارداتی در بازار را در این گزارش مشاهده کنید.

امریکا باید بدون توقف تمام تحریم‌ها را رفع کند

وزیر امور خارجه کشورمان روز گذشته با سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه که در رأس هیاتی به تهران سفر کرده، دیدار و گفت‌وگو کرد.

انتقادات صریح قالیباف خطاب به نخست وزیر کره جنوبی

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید روابط دوجانبه ایران و کره‌جنوبی به قبل از سال ۲۰۱۸ بازگردد، گفت: ملت‌ها دوستان خود را در روزهای سخت می‌شناسند؛ بنابراین انتظار مردم ایران از کره جنوبی برآورده نشده است.