همچنان به ادامه اجرای قطعنامه ۲۲۳۱ متعهدیم

تروئیکای اروپایی در نامه‌ای به رئیس شورای امنیت سازمان ملل متحد بار دیگر تاکید کرد 3 کشور اروپایی همچنان خود را به ادامه اجرای قطعنامه ۲۲۳۱ متعهد می‌دانند.

توسعه دلالی و توصیه‌درمانی

چند سالی می‌شود که هر وقت بخشی از اقتصاد با نوسان بسیار مواجه شده و نرخ کالایی برای یک دوره زمانی روند صعودی غیر‌قابل‌کنترلی در پیش می‌گیرد، طناب مقصریابی به گردن«دلال» و سوداگران بازار می‌افتد. 

منتظر نمایشگاه گردشگری در شهرآفتاب باشید

رئیس کمیسیون گردشگری اتاق ایران گفت: با توجه به امکانات و ظرفیتهای بی نظیر نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب، به نمایندگی از بخش خصوصی گردشگری اعلام می کنم که آماده برگزاری نمایشگاه گردشگری در نمایشگاه شهرآفتاب هستیم.

کاهش رشد سرمایه‌گذاری نگران‌کننده است

معاون اول رئیس‌جمهوری گفت: کاهش رشد سرمایه‌گذاری در کشور موضوعی نگران‌کننده است و لازم است با اتخاذ تدابیر لازم زمینه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در بخش‌های مختلف اقتصادی را فراهم کنیم.

پیش بینی شگفت انگیز از بورس فردا (۹۹/۰۶/۲۶)

کارشناس بازار سرمایه، گفت: اگر همه نهادها با بانک مرکزی همسو شوند، در نهایت در سال‌های آینده حداقل شاهد رشدها و نزول‌های غیرمنطقی در بازار سرمایه نخواهیم بود.

ارز، نقدینگی و تورم محور نشست سران قوا

رئیس‌جمهوری گفت: هماهنگی سه قوه می‌تواند به حل مسائل کشور کمک کند. مجلس و قوه قضاییه در کنار دولت می‌توانند رافع مشکلات مردم باشند.

بازدید عضو کمیسیون کشاورزی مجلس از صمت

رحمت الله نوروزی امروز از موسسه صمت بازدید کرد.

امسال مراسم راهپیمایی اربعین نخواهیم داشت

رئیس‌جمهوری با اشاره به در پیش رو بودن ایام اربعین، اظهار کرد: امسال مسئولان عراقی به‌صراحت اعلام کردند که آمادگی میزبانی از مهمانان راهپیمایی اربعین را ندارند؛ بنابراین ما نیز امسال مراسمی تحت عنوان راهپیمایی اربعین چه در داخل مرزها و چه در خارج از آن نخواهیم داشت. البته عزاداری با رعایت پروتکل‌ها در روز اربعین و سایر مناسبت‌های ماه صفر برگزار می‌شود اما چیزی به‌عنوان مراسم راهپیمایی اربعین نخواهیم داشت.