۱۳ خرداد ۶۸ یکی از روزهای اندوه ملت ایران بود

رئیس‌جمهوری با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل(ره) گفت: پس از ارتحال امام آن همه خواب آشفته‌ای که دشمنان برای ملت ایران پیش‌بینی کرده بودند و فکر می‌کردند در کشور بعد از وفات امام نه امنیتی و نه وحدتی خواهد بود و نه مجلس خبرگان رهبری می‌تواند تا هفته‌ها رهبری را تعیین کند، برباد رفت.

مجلس یازدهم بنای مچ‌گیری و مسامحه ندارد

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مجلس یازدهم خود را نماینده همه مردم ایران می‌داند، گفت: نظام اسلامی در سطوح راهبردی روز به روز قوی‌تر از گذشته به راه خود ادامه داده، به‌گونه‌ای که امروز به‌عنوان یک قدرت مهم منطقه‌ای تبدیل به یک بازیگر تاثیرگذار و پرنفوذ در عرصه‌های بین‌المللی شده است.

امام (ره) همه نهادهای نظام را با رای مردم استقرار بخشید

رئیس‌جمهوری گفت: امام برای نجات کشور از استبداد و استعمار انقلاب را به پیروزی رساند و همه نهادهای نظام را با رای مردم استقرار بخشید.

مجلس با نمایندگان فعال و پاکدست در رأس امور خواهد بود

رهبر معظم انقلاب اسلامی با تاکید بر نقش اساسی نمایندگان در نشاندن مجلس در جایگاه شایسته آن فرمودند: آنگاه که نمایندگان با شناخت درست از شرایط و اولویت‌های کشور و با کارشناسی، حضور فعال و منظم، پاکدستی و امانتداری، وظایف خود را انجام دهند، مجلس به‌معنی حقیقی در رأس امور کشور خواهد بود.

نتایج قرعه کشی ایران خودرو و سایپا کِی اعلام می‌شود؟

زمان و تاریخ قرعه کشی محصولات ایران خودرو و سایپا در طرح پیش فروش فوری ۹۹ با پایان مهلت ثبت نام کلید می‌خورد.

لاریجانی مشاور رهبری شد

رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی علی لاریجانی را به عنوان مشاور رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب کردند.

تکمیل پروژه‌های توسعه‌ای در دستورکار

رئیس‌جمهوری در چند روز گذشته طی تماس تلفنی با وزیران کشور، نفت‌، نیرو، راه‌وشهرسازی، ارتباطات‌و فناوری اطلاعات و رئیس کل بانک مرکزی در جریان آخرین اقدامات انجام شده در بخش‌های مختلف قرار گرفت و دستورات لازم در هر بخش را صادر کرد.

رشد بهره‌وری با آموزش

بخش عمده رشد اقتصادی کشور در حوزه معدن در گرو رشد بهره‌وری است. یکی از مواردی که می‌تواند به رشد بهره‌وری کمک کند موضوع آموزش است.