تولید‌کنندگان شیر، آسیب‌پذیرترین گروه زنجیره تامین

صنایع لبنی ایران با وجود مشکلاتی که دارند از ظرفیت‌های قابل قبولی نیز برخوردارند. یکی از مراکز دارای ظرفیت در این حوزه شهرستان ابرکوه است.

معرفی نهادهای تعلل‌کننده به دستگاه قضایی

مهین حیدری- استاندار هرمزگان با اشاره به الزام اجرای مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در شرایط جنگ اقتصادی، اظهارکرد: هر یک از نهادهای اجرایی که مصوبات این کارگروه را اجرا نکنند، به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

تکمیل پروژه‌های جاده‌ای تا پایان دولت دوازدهم

وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان بوشهر با شرکت در شورای راه و شهرسازی این استان بر لزوم تکمیل پروژه‌های جاده‌ای موردنظر این وزارتخانه تا پایان عمر دولت دوازدهم و همچنین اهمیت نوسازی بافت فرسوده در این خطه از کشور تاکید کرد.

ذوب آهن پاسارگاد در جایگاه نخست ارزآوری استان فارس

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس در بازدید از مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد به‌عنوان بزرگ‌ترین واحد بخش خصوصی فولاد کشور که با سرمایه‌گذاری بخش‌خصوصی به بهره‌برداری رسیده است، گفت: جایگاه اول ارزآوری در استان فارس با صادرات ۲۶۰میلیون دلار در بهره‌برداری از این مجتمع صنعتی محقق شده است.

تصویب برنامه سازگاری با کم آبی همدان

برنامه سازگاری با کم‌آبی استان همدان در جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی کشور که به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور وزیر نیرو برگزار شد، به تصویب رسید.

توسعه سواحل مکران در دستور کار دولت

معاون اول رئیس‌جمهوری و هیات همراه بعد ازظهر روز چهارشنبه وارد فرودگاه چابهار- کنارک شدند و مورد استقبال استاندار سیستان وبلوچستان، مدیرعامل منطقه آزاد، نماینده حوزه انتخابیه چابهار در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران و مسوولان محلی و قشرهای مختلف مردم قرار گرفتند.

۱۲ هزار مصوبه برای حل مشکلات فعالان اقتصادی

نشست خبری هیات رئیسه اتاق بازرگانی اصفهان و تشکل‌های اقتصادی شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان اصفهان با اصحاب رسانه، شنبه ۱۳ دی ماه با حضور مسعود گلشیرازی رئیس، بهرام سبحانی نایب رئیس و فرشته امینی از اعضای هیات رئیسه اتاق بازرگانی اصفهان، محمود تولایی رئیس اتاق بازرگانی کاشان، رسول جهانگیری رئیس اتاق اصناف و محمد میرهادیان رئیس اتاق تعاون برگزار شد.

لزوم توجه به استارت‌آپ‌ها در انقلاب صنعتی چهارم

انجمن مدیران صنایع و معادن استان یزد در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی نخستین جلسه خود را به‌صورت آنلاین و با حضور اکرم فداکار معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار یزد، محمد سپهر مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری یزد و جمعی از مدیران صنایع استان با موضوع اعلام نیازمندی‌های صنایع زیست‌بوم و استارت‌آپ‌ها برگزار کرد.