آمادگی همکاری‌های فرهنگی با فلورانس را داریم

شهردار شیراز و شهردار فلورانس ایتالیا درباره ویروس کرونا، اشتراکات تاریخی و فرهنگی و همکاری‌های دوجانبه با یکدیگر به‌صورت تصویری گفت‌وگو کردند.

جزئیات زلزله کهگیلویه و بویراحمد

 صمت : دقایقی پیش زلزله نسبتا شدیدی مناطقی از استان کهگیلویه و بویراحمد را لرزاند

گام‌های استوار تامین اجتماعی در تحقق عدالت

شایسته‌سالاری در انتصابات و تحقق عدالت در ارتقای شغلی سازمان تامین اجتماعی و تلاش شبانه‌روزی برای تحقق همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران از محوری‌ترین اقدامات سازمان تامین اجتماعی در مدت کوتاه مدیریت مصطفی سالاری، مدیرعامل این سازمان است.

سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه خلیج‌فارس

سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه خلیج‌فارس معاون مالی و اقتصادی و عضو هیات‌مدیره منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج‌فارس از سرمایه‌گذاری ۴ میلیارد دلاری در این منطقه اقتصادی خبر داد.

پذیره‌نویسی سهام «ای‌تی‌اف» در یزد

مدیر کل اقتصاد و دارایی استان یزد گفت: توزیع سهام عدالت سال ۱۳۸۵ آغاز و سهام ۴۹ شرکت به‌وسیله دولت به مردم واگذار شد و تاکنون ۶۲۰ هزار و ۴۷۲ نفر در یزد موفق به ثبت‌نام در سهام عدالت شدند.

فعالان بازار بورس محتاط‌تر عمل کنند

در همایش مجازی «اقتصاد امروز ایران، کسب‌وکارها و معمای سرمایه‌گذاری ۱۳۹۹» که با سخنرانی حسین عبده‌تبریزی، تحلیلگر اقتصادی به‌صورت آنلاین برگزار شد، عنوان شد توسعه صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سبدگردانی در کاهش ریسک بازار بورس از اهمیت زیادی برخوردار است.

کشف ۹۵ میلیون جفت دستکش لاتکس در گرمسار

سمنان – فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف ۹۵ میلیون جفت دستکش لاتکس در گرمسار خبر داد و گفت: فرد محتکر دستگیرشده است

ارسال دو محموله کمک‌های بهداشتی به اصفهان

پیوندها و نامه‌نگاری‌های اصفهان با شهرهای خواهرخوانده برای برون‌رفت از مشکلات ناشی از کرونا به بار نشست و بیش از ۱۰۰ جعبه اقلام بهداشتی شامل ، لباس ایزوله و عینک از شیان و گوانگجو ارسال شد تا بین کادر درمانی توزیع شود.