اقدام تازه فولاد خراسان در تجهیز و بهسازی سیمای شهر

عملیات احداث سازه بزرگ‌ترین نمایشگر تک‌صفحه‌ای شهری استان خراسان رضوی، به همت و سرمایه‌گذاری مجتمع فولاد خراسان در نیشابور آغاز شد.

توافق برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: توافق اولیه‌ای با دولت انجام شده تا بتوانیم همسان‌سازی حقوق بازنشستگان را بر این مبنا پیگیری کنیم.

معافیت مالیاتی، معادن کشور را شکوفا خواهد کرد

مدیرعامل شرکت معادن زغال سنگ البرز شرقی گفت: اگر دولت بتواند معادن را شبیه مناطق آزاد تجاری کند و برای آنها معافیت مالیاتی در نظر بگیرد، توسعه و شکوفایی معادن رقم خواهد خورد.

بهره‌وری شاه‌کلید فرآیند مدیریت مصرف

به‌مناسبت روز ملی بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف خبرنگار صمت در اصفهان به‌سراغ مرسل صالحی، مدیر دفتر مدیریت مصرف برق شرکت توزیع برق اصفهان رفت تا تعریف بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف را در حوزه صنعت برق جویا شود.

آمادگی همکاری‌های فرهنگی با فلورانس را داریم

شهردار شیراز و شهردار فلورانس ایتالیا درباره ویروس کرونا، اشتراکات تاریخی و فرهنگی و همکاری‌های دوجانبه با یکدیگر به‌صورت تصویری گفت‌وگو کردند.

جزئیات زلزله کهگیلویه و بویراحمد

 صمت : دقایقی پیش زلزله نسبتا شدیدی مناطقی از استان کهگیلویه و بویراحمد را لرزاند

گام‌های استوار تامین اجتماعی در تحقق عدالت

شایسته‌سالاری در انتصابات و تحقق عدالت در ارتقای شغلی سازمان تامین اجتماعی و تلاش شبانه‌روزی برای تحقق همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران از محوری‌ترین اقدامات سازمان تامین اجتماعی در مدت کوتاه مدیریت مصطفی سالاری، مدیرعامل این سازمان است.

سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه خلیج‌فارس

سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه خلیج‌فارس معاون مالی و اقتصادی و عضو هیات‌مدیره منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج‌فارس از سرمایه‌گذاری ۴ میلیارد دلاری در این منطقه اقتصادی خبر داد.