روحانی بر وجود فضای رقابتی در انتخابات تاکید کرد

مردم باید از سلامت انتخابات اطمینان داشته باشند رئیس‌جمهوری وجود فضای رقابتی را تنها عامل ایجاد حضور پرشور مردم در انتخابات دانست و گفت: مردم باید از سلامت، امنیت و رقابتی بودن انتخابات اطمینان داشته باشند.

دولت الکترونیک گامی برای مبارزه با فساد و کاغذبازی

رئیس‌جمهوری در جلسه شورای اجرایی فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه مردم باید از ارزان‌ترین و کوتاه‌ترین مسیر، خدمات الکترونیکی دریافت کنند و آنان را نباید در راهروهای اداره‌ها و سازمان‌ها سرگردان کرد، گفت:

رونق تولید با نگاه به خارج تحقق نخواهد یافت

رئیس قوه قضاییه در همایش نقش امنیت در اقتصاد ملی و رونق تولید گفت:

ایستادگی ملت ایران امریکا را عصبانی کرده است

رهبر معظم انقلاب اسلامی بهره‌گیری از فرصت حج برای رساندن سخن نو جمهوری اسلامی به دنیا یعنی الگوی مردم‌سالاری دینی را مورد تاکید قرار دادند و فرمودند:

معاون‌اول‌رئیس جمهوری

مثل هاشمی به تعادل سیاسی فکر کنیم

دی امسال برای همه ایرانیان تا به امروز در غم، دلهره، نگرانی، شنیدن خبرهای غیرمنتظره و هراس از آینده گذشته است.

با تمام توان در مسیر درست منافع ملی حرکت می‌کنیم

ما باید براساس شرایط روز مشکلات را حل کنیم. ما به آنچه در جهان قول دادیم، پایبند بودیم و کسی توافق را زیر پا گذاشت که هم‌اینک «شر» جهان است.

اقتصاد کشور باید قوی شود

رهبر معظم انقلاب با اشاره به تلاش دشمنان برای بی‌انگیزه کردن مردم برای حضور در انتخابات گفتند: باید همه مراقب باشیم که مبادا دشمن این خواسته را محقق و انتخابات را کمرنگ و بی‌رونق کند

این مسیر را تا کشف همه جوانب دنبال می‌کنم

رئیس‌جمهوری با قدردانی از همکاری خوب نیروهای مسلح در روشن شدن علت سقوط هواپیمای اوکراینی، تاکید کرد: دولت تا کشف همه جوانب امر، مجازات افراد دخیل در این حادثه و اطمینان‌بخشی به مردم برای جلوگیری از تکرار این مسئله، به تلاش‌هایش ادامه می‌دهد.