بِینی و بِین‌الله دولت کوتاهی نکرده است

حسن روحانی روز گذشته در آخرین نشست با مدیران ارشد دولت با اشاره به اینکه فرازونشیب این چند سال فراوان بود گفت: بینی و بین‌الله دولت کوتاهی نکرده است. من هیچ وزیر یا معاونی را به‌خاطر توصیه فردی، جناحی یا براساس رفاقت انتخاب نکردم. هر که را برگزیدم براساس لیاقت بوده است.

واکنش رییسی به طرح محدودسازی فضای مجازی

رئیس جمهور منتخب نسبت به طرح محدودسازی فضای مجازی اظهار کرد: فضای مجازی امروز ابزار کار مردم شده است، آیا کسی می‌آید محل درآمد مردم را تعطیل کند.

دیدار شمخانی با رئیس‌جمهور منتخب پیرامون خوزستان

دبیر شورای‌عالی امنیت ملی گفت: همه باید با تلاش مضاعف برای به نتیجه رساندن تصمیمات راهبردی در مورد ‎خوزستان گام برداریم.

آمریکا قصد دارد دوباره ایران را تحریم کند!

دیشب در معاملات پشت خطی دلار امریکا بالای سطح ۲۴ هزار و ۵۰۰ تومانی معامله شد.تا علامتی برای توقف نوسان نزولی قیمت دلار باشد.

کل منطقه اسلامی، میدان سربرافراشتن مقاومت در مقابل شرارت‌

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به مسلمانان جهان به‌مناسبت ایام حج، استمرار حسرت دل‌های مشتاق از حضور در ضیافت بیت‌الله را امتحانی گذرا خواندند و با تاکید بر لزوم کمرنگ نشدن پیام‌های حج، مقاومت در برابر قدرت‌های متجاوز به‌ویژه امریکا را از جمله این پیام‌های متعالی دانستند.

با خیز صعودی کرونا در سراسر کشور مواجهیم

رئیس‌جمهوری در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با بیان اینکه طی یکی دو هفته آینده ۱۰ میلیون دوز واکسن کرونا تزریق خواهد شد، گفت: بیش از ۷ میلیون دوز واکسن تزریق شده و ۲ میلیون دیگر هم توزیع شده که به‌تدریج تزریق خواهد شد.

ساخت مسکن وظیفه دولت نیست

رئیس‌جمهوری گفت: دولت موظف نیست مسکن بسازد اما تامین تسهیلات بر عهده دولت است؛ یعنی در تامین زمین مناسب، وام و طراحی‌ها دولت باید کمک کند.

ویروس هندی وارد تمام استان‌های کشور شده است

رئیس‌جمهوری گفت: متاسفانه ویروس هندی به استان‌های جنوبی و شرقی اکتفا نکرد و وارد عمق کشور شده است.