اجحاف دولت درخصوص تعیین حقوق کارگران

نرخ دستمزد کارگران که در اسفند اعلام می‌شد، امسال برخلاف سال‌های گذشته در ۲۱ فروردین تعیین و در ۲۷ همان ماه بدون امضای نمایندگان کارگری ابلاغ شد.

وزارت خارجه ایران: آمریکا صدای مردمش را بشنود

 خبر آنلاین : وزارت خارجه ایران با بیان اینکه آمریکا برای ارعاب معترضان به ارتش، «سگ‌های شرور و سلاح‌های شوم» متوسل شده، تصریح کرد: آمریکا به جای این کار، صدای مردمش را بشنود و سیاست‌های شکست‌خورده‌اش را تغییر دهد.

قالیباف رئیس مجلس یازدهم شد

با شمارش آرای مربوط به انتخاب رئیس مجلس، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در نخستین سال فعالیت دوره یازدهم شد.

تخلف ۸ نماینده دیگر در مدرک حوزوی و دانشگاهی محرز شد

  صمت : سخنگوی هیات رئیسه مجلس دهم گفت: منتخبین استان اصفهان و استان‌های جنوبی جزو نمایندگانی هستند که مدارک‌شان دچار ایراد است.

چین: پرداخت غرامت از سوی ما به خاطر کرونا خیالبافی است

 صمت : وزیر امور خارجه چین امروز، یکشنبه اظهار کرد، چین و آمریکا از همکاری با یکدیگر سود خواهند برد و از اختلاف، متضرر می‌شوند.

دو نامزد ریاست مجلس کنار کشیدند

صمت : منتخب مردم خلخال در باره آخرین تصمیمات منتخبان اصولگرای مجلس یازدهم برای کرسی ریاست، گفت: علی نیکزاد و شمس الدین حسینی از نامزدی ریاست مجلس انصراف دادند و بدین ترتیب رقابت بین حمیدرضا حاجی بابایی و قالیباف خواهد بود.

رهبری کره شمالی دوباره ناپدید شده است

صمت : بر اصمساس تحلیل‌های موجود، حضور رهبری کره شمالی در انظار عمومی در دو ماه گذشته به طرز غیرمعمولی کاهش داشته و یکبار دیگر رسانه‌های دولتی این کشور در سه هفته گذشته گزارشی درباره حضورش در رویدادهای عمومی منتشر نکرده‌اند.

پیام لاریجانی به فرمانده کل ارتش

  صمت : رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان خدمت خود در مجلس دهم طی پیامی خطاب به فرمانده کل ارتش از همکاری های صادقانه، نجیبانه و مدبرانه سرلشکر موسوی و کلیه فرماندهان ارتش با مجلس تشکر کرد.