پیروزی بایدن مثبت برای بورس منفی برای دلار

پیتر شیف اقتصاددان معروف و کارگزار کهنه‌کار وال‌استریت با اشاره به پیش‌بینی بانک امریکا در مورد رشد سهام با پیروزی دموکرات‌ها، این اتفاق را پایانی برای دلار دانست.

تصمیم آمریکا درباره برجام در صورت پیروزی ترامپ

«مورگان اوتگاس» سخنگوی وزارت امور خارجه امریکا با تکرار اتهام‌زنی به جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه با رادیو «فاکس‌نیوز» مدعی شد که دولت «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور امریکا در صورت پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری سوم نوامبر ۲۰۲۰ (۱۳ آبان ماه) هرگز به برجام برنمی‌گردد.

نماینده سابق مجلس درگذشت

نماینده اسبق مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی دارفانی را وداع گفت.

تذکر ۲ نماینده مجلس به وزیر آموزش و پرورش

نماینده مردم ابهر به وزیر آموزش و پرورش ضرورت تدبیر جهت کنترل ابتلای دانش‌آموزان و فرهنگیان به بیماری کرونا و لزوم رفع اختلالات مستمر شبکه شاد را متذکر شدند.

حذف بخش خصوصی از اقتصاد جفا به کشور است

جلسه شورای‌عالی اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ صبح دوشنبه به ریاست دکتر جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهوری برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، معاون اول رئیس‌جمهوری در این جلسه با اشاره به اینکه تولید‌کنندگان و صادر‌کنندگان کشور سربازان خط مقدم در جنگ اقتصادی علیه کشورمان هستند، گفت: در این برهه حساس کنونی هر کس که بخواهد بخش خصوصی را از اقتصاد حذف کند، جفا به کشور کرده زیرا آنها در این شرایط اقتصادی بیشترین خدمت را به کشور خود ارائه دادند.

ارزهای بلوکه شده ایران در عراق آزاد شد؟

عضو کمیسیون صنایع و معادن گفت: اخبار موثق آزادسازی منابع عظیم ارزی بلوکه شده ایران در عراق و همچنین سیر صعودی فروش نفت ایران ۲ عامل اصلی کاهش نرخ ارز است.

بررسی طرح استخدام معلمان حق‌التدریسی در مجلس

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از بررسی طرح مربوط به حذف آزمون برای استخدام معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سواد آموزی در جلسه امروز کمیسیون متبوعش خبر داد.

دغدغه مسئولان رفع مشکلات معیشتی باشد

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر اینکه همه مشکلات در داخل کشور و به‌دست توانای مردم قابل‌حل است، گفت: راهکار حل مشکلات اقتصادی در حوزه اقتصاد نهفته است و دنبال کردن راهکارهای سیاسی برای حل مسائل اقتصادی خطا است.