مشارکت پایین هیچ برنده‌ای ندارد

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به پایان یافتن مهلت ثبت‌نام نامزدی انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰، تعدد نامزدهای انتخاباتی را نشانه «پذیرش فرآیند انتخاباتی در ایران و موثر بودن جایگاه ریاست‌جمهوری» دانست و مردم را به مشارکت گسترده دعوت کرد.

دولت معتقد به مشارکت حداکثری در انتخابات است

سخنگوی دولت تاکید کرد همه سلایق باید بتوانند نامزد خود را در انتخابات داشته باشند.

بایدن در فکر آزادسازی بخشی از پول های بلوکه شده ایران

شبکه سی ان ان دقایقی پیش گزارش داد که دولت بایدن در حال بررسی آزاد کردن یک میلیارد دلار از دارایی های مسدود شده ایران است که می شود برای کمک های بشردوستانه استفاده کرد.

توئیت امیدوار کننده اولیانوف درباره برجام

نماینده روسیه در وین از برگزاری دور بعدی مذاکرات کمیسیون مشترک برجام در جمعه این هفته خبر داد.

تهیه و تامین واکسن، اولویت اصلی دولت است

رئیس‌جمهوری با بیان اینکه تهیه و تامین واکسن اولویت اصلی برنامه‌های دولت است، گفت: دولت با اختصاص ارز لازم، مشکل تامین منابع برای خرید و واردات واکسن را حل کرده است.

موانع ترخیص کالاهای اساسی به رئیس جمهور اعلام شد+ جزییات

به دنبال گزارشی که اخیرا از سوی معاونت اقتصادی دولت و با نظر دستگاه های مربوطه در رابطه با موانع ترخیص کالاهای اساسی دپو شده به رئیس جمهوری اعلام شد، وی موافقت خود را با پیشنهادات مطرح شده اعلام و دستور پیگیری و اجرا را صادر کرده است.

مجلس به دنبال نظارت بیشتر بر بازار خودرو

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه رسیدگی به وضعیت بازار خودرو و بورس در اولویت این کمیسیون قرار دارد، گفت: به طور حتم با تشدید نظارت‌ها می‌توان از بسیاری از کم‌کاری ها و تخلفات جلوگیری کرد.

آخرین وضعیت تجارت ایران و اوراسیا

تجارت ایران با اتحادیه اوراسیا در سال ۹۹ معادل ۲.۱ میلیارد دلار بود که نسبت به سال ۹۸ با کاهش حدود ۱۱ درصدی همراه بوده است.