چهارشنبه 30 خرداد 1403 - 19 Jun 2024
کد خبر: 9007
تاریخ انتشار: 1400/10/04 15:49

دریافت گواهینامه های سیستم مدیریتی توسط فولاد اکسین

کریم ثابتی مدیر سیستم ها و استراتژی سازمانی این شرکت در گفتگویی تصریح کرد: پس از انجام ممیزی شخص ثالث توسط شرکت گوهی دهنده که در تاریخ های ۱۶ ، ۷ و ۲۳ آذرماه سال جاری انجام گردید شرکت فولاد اکسین خوزستان موفق به اخذ گواهینامه های سیستم مدیریتی یکپارچه گردید.

کریم ثابتی گفت: این اقدام در راستای نیل به استراتژی های شرکت در یکپارچه سازی سیستم های مدیریت شرکت در جهت رعایت و برآورده کردن الزامات ذینفعان از جمله سهامداران، مشتریان ، کارکنان و ... انجام گردید.

ثابتی استانداردها لازم در اجرای این طرح را به شرح برشمرد:

۱. استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO۹۰۰۱:۲۰۱۵

۲. استاندارد سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای ISO ۴۵۰۰۱ :۲۰۱

۳. استاندارد سیستم مدیریت محیط زیست ISO۱۴۰۰۱:۲۰۱۵

۴. استاندارد سیستم مدیریت آموزش ISO۱۰۰۱۵:۲۰۱۹

۵. استانداردهای مدیریت رضایت ورسیدگی به شکایات مشتریان ISO۱۰۰۰۱,ISO۱۰۰۲, ISO۱۰۰۰۳,ISO۱۰۰۰۴

۶. استاندارد سیستم مدیریت انرژی ISO۵۰۰۰۱:۲۰۱۵:۲۰۱۸

مدیر سیستم ها و استراتژی سازمانی شرکت افزود، حرکت به سمت یکپارچگی سیستم های مدیریتی ، مطمئنا شرکت را در رسیدن به اهدافش یاری خواهد کرد و منجر به تامین ایمنی و سلامت کارکنان، پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی ، افزایش سهم بازار ، بهبود شهرت شرکت ، بهبود وضعیت فرآیندها ،افزایش سطح کیفی محصولات ، کاهش دوباره کاری ها و کاهش ضایعات و نهایتا افزایش سودآوری شرکت خواهد شد .

وی در پایان بیان کرد، ضمن تشکر از کارکنان واحد مدیریت سیستم ها و استراتژی و صاحبان محترم فرآیندها، این موفقیت را به خانواده بزرگ اکسین ، سهامداران و کلیه ذینفعان محترم شرکت تبریک می گویم و ان شالله با مشارکت همه، بتوانیم آینده ای درخشان رقم بزنیم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/4dmmw4