شنبه 29 اردیبهشت 1403 - 18 May 2024
کد خبر: 12051
تاریخ انتشار: 1400/12/03 22:30

کسب تندیس بلورین توسط فولاد هرمزگان

شرکت فولاد هرمزگان در نوزدهمین همایش تعالی سازمانی موفق شد در بخش ساخت و تولید تندیس بلورین جایزه ملی تعالی سازمانی را در سال جاری به خود اختصاص دهد.

در نوزدهمین همایش ملی تعالی سازمانی که که امروز در سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد عطالله معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان جایزه تندیس بلورین جایزه ملی تعالی سازمانی را در این بخش دریافت کرد.

طبق گفته مدیر مرکز تعالی سازمانی ، فرایند ارزیابی تعالی امسال بین ۱۴۷۶ شرکت انجام گرفته است.

پیام تبریک مدیرعامل فولاد هرمزگان به مناسبت کسب تندیس بلورین جایزه تعالی سازمانی:

همکاران محترم

سلام علیکم

بار دیگر شما کارکنان عزیز از امتحانی بزرگ، سرفراز بیرون آمده و افتخاری ارزشمند برای فولاد هرمزگان را رقم زدید.

حرکت در مسیر تعالی سازمانی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است وکسب امتیاز لازم در ارزیابی های سازمان مدیریت صنعتی و  دریافت تندیس بلورین جایزه تعالی سازمانی،  نشان از اراده و حرکتی واحد در همه زمینه های سازمانی به سوی درجات عالی پیشرفت و ترقی دارد .

حرکتی که با یادگیری ، نوآوری و برنامه ریزی در جهت بهبود مستمر،  به فرمایش مولای متقیان علی (ع) جامه عمل می پوشاند که می فرمایند : ((کسی که امروزش مانند دیروز باشد، براستی زیانکار است))

اطمینان دارم فولاد هرمزگان همچنان  مسیر تعالی را با ارتقای جایگاه سرمایه های انسانی،  توسعه صادرات به بازارهای جهانی، افزایش فروش با تمرکز بر محصولات ویژه، ارتقای بهره‌وری منابع، مدیریت هزینه‌ها و بهای تمام شده و افزایش رضایت مشتریان طی خواهد کرد تا سود آوری پایدار و سرامدی در صنعت فولاد یکی از موهبت های این طی طریق باشد. و بدیهی است همه این ها در سایه همت و همدلی و تلاش شما عزیزان به ثمر خواهد نشست.

کسب این تندیس بر شما مبارک

از تلاشتان در مسیر تعالی سازمانی سپاسگزارم .

عطاالله معروفخانی

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان

 

 
منبع: فولاد هرمزگان

کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/48pgl3