جمعه 31 فروردین 1403 - 19 Apr 2024
کد خبر: 80147
تاریخ انتشار: 1400/08/01 07:24
علی دایی | عباس بوعذار علی دایی | علی دایی و همسرش | خانه علی دایی | بیوگرافی علی دایی | دختر علی دایی

آبروریزی علی دایی در رسانه ها | شوک بزرگ علی دایی به همسر اولش

درگیری علی دایی با همسر سابقش بالا گرفت ماجرا از چه قرار بود؟

علی دایی از فوتبالیست های مشهور قدیم ایران بوده است. علی دایی اسطوره فوتبال سرزمین ایران می باشد. علی دایی یک بار ازدواج ناموفق داشته و حاصل این ازدواج دختری به نام دنیز می باشد. علی دایی برای بار دوم ازدواج کرد ولی درگیری بین علی دایی و همسر اولش همچنان بالا گرفته است. در ادامه ماجرای این دعوا را بخوانید.

بسیاری نورا را تنها دختر علی دایی می دانند، اما در واقع علی دایی به غیر از نورا فرزند دیگری دارد که عکس و نام او کمتر در رسانه‌ها منتشر شده است.فرزند دیگر علی دایی که این یکی هم دختر است «دنیز» نام دارد و حاصل ازدواج نخست و البته نافرجام علی دایی است.

دختر علی دایی

دنیز ۹ ساله هم اکنون به همراه مادرش در لندن زندگی می‌کند و سالی یک بار برای دیدن پدرش به ایران می‌آید.

دختر علی دایی

چندی قبل نیز سایت‌های خبری بدون نام بردن از علی دایی نوشتند:

مربی مشهور درخواست گرفتن حضانت دخترش از همسر سابقش را کرده و پیام داده که این ماجرا حتی اگر به مطبوعات و رسانه‌ها هم کشیده شود و آبروی او را به مخاطره بیندازد باز هم دست نمی‌کشد پس بهتر است همه چیز مسالمت‌آمیز حل شود.

دختر علی دایی

البته بر طبق اخبار منابع موثق، همسر سابق این مربی مشهور هم پیغام داده که وی برود از طریق شکایت، خواسته‌ی خود را مطرح کند؛ چرا که به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهد دخترش نزد این مربی و همسر سابقش زندگی کند.

دختر علی دایی

بیوگرافی دنیز دختر علی دایی

دنیز دختر متولد دهه ۷۰ شمسی در تهران است و در حال حاضر در حال تحصیل در لندن می باشد. او دختر اول و دختر بزرگ علی دایی فوتبالیست معروف و سرشناس ایرانی از همسر اولش هست که بعد از جدایی و طلاق پدر و مادرش به همراه مادرش به لندن رفت و همانجا بزرگ شد و در حال حاضر نیز ساکن لندن است.

علی دایی

دنیز در حال حاضر ساکن لندن است و با مادرش زندگی میکند. او در حال تحصیل است و علاقه خاصی هم به ورزش دارد و فیلم و عکسی که از او صفحه شخصی اش منتشر شده نشان میدهد که در کلاس های ورزشی شرکت کرده است.

علی دایی

علی دایی و همسر دومش

علی دایی متاهل میباشد و در سال ۱۳۸۳ با خانم ونا فرخ آزادی ازدواج کرده است حاصل این ازدواج یک فرزند دختر به نام نورا می‌باشد.

علی دایی

در یکی از برنامه های تلویزیونی مشخص شد که علی دایی صاحب یک فرزند دختر دیگر به نام دنیز می باشد که حاصل ازدواج قبلی او می باشد اطلاعاتی در رابطه با همسر سابق ایشان در دسترس نیست اما او به همراه دنیز ساکن لندن می باشد.

علی دایی


کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/3zx6bz