پنج‌شنبه 31 خرداد 1403 - 20 Jun 2024
کد خبر: 94062
نویسنده: رپورتاژ
تاریخ انتشار: 1402/07/01 11:38

کولرهای گازی جی پلاس با گارانتی گلدیران

کولرهای گازی جی پلاس به دلیل سازگاری با محیط زیست و قابلیت استفاده در محیط های مختلف آب و هوایی یکی از بهترین و محبوبترین کالاهای موجود در بازار در بین مصرف کنندگان می باشد. شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران، یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ گلدیران تولید کننده این برند باکیفیت در ایران می باشد.
کولرهای گازی جی پلاس با گارانتی گلدیران

کولرهای گازی جی پلاس به دلیل سازگاری با محیط زیست و قابلیت استفاده در محیط های مختلف آب و هوایی یکی از بهترین و محبوبترین کالاهای موجود در بازار در بین مصرف کنندگان می باشد. شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران، یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ گلدیران تولید کننده این برند باکیفیت در ایران می باشد.

کولرهای گازی جی پلاس به دلیل مشخصات و ویژگی های برجسته خود، مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان قرار گرفته است. این کولرها در سه نوع معمولی، اینورتر (کم مصرف) و تروپیکال (قابلیت کارکرد تا دمای 54 درجه سانتیگراد)، با ظرفیت های مختلف از ۹۰۰۰ تا ۳۶۰۰۰ BTU عرضه می شوند.

ویژگی‌های برجسته کولر گازی جی پلاس:

1. موتور هوشمند اینورتر روتاری: با وجود تکنولوژى هوشمند اینورتر با کارایی بیشتر و بسیار کم صدا ، زمانى که کولر جی پلاس دماى محیط را به حد سرمایش یا گرمایش مطلوب می رساند، دستگاه به جاى خاموش شدن، به گونه ای هوشمند فعالیت خود را کنترل کرده و به آن ادامه می دهد تا ضمن حفظ هواى مطبوع، مانع از استارت هاى مکرر موتور و مصرف بالاى برق و انرژى شود.

 

2. حسگر‌های هوشمند I-Feel: کولرهاى هوشمند جی پلاس، مجهز به حسگرهاى حرارتى هستند که به کمک آن می توانند دما و شرایط محیط را بررسى کرده و  بر اساس آن، دستگاه، دما و سرعت فن را تنظیم می نماید و فعالیت سرمایش یا گرمایش را انجام می دهد.

3. پرتاب باد چهار جهته: توزیع یکنواخت سرمایش و گرمایش از مهم ترین عوامل ایجاد هواى مطبوع در محیط است. وجود قابلیت پرتاب باد چهارجهته در کولرهاى جی پلاس این امر را میسر ساخته است.

4. صفحه نمایش LED: برای نمایش تنظیمات و اطلاعات مربوط به کولر گازی مورد استفاده قرار می گیرد.

5. سرمایش  و گرمایش: وجود هواى مطلوب در هر زمان از سال، با کمترین میزان مصرف انرژى و بدون نیاز به خرید یا استفاده از دستگاه اضافى در منزل، از جمله مزایاى کولر جی پلاس است که باید مورد توجه قرار گیرد. کولر جی پلاس قابلیت تامین سرمایش و گرمایش در کمترین زمان را دارد.

6. قابلیت پرتاب باد تا ده متر: این ویژگی به توزیع هوا در فاصله دورتر از کولر گازی کمک می کند.

7. قابلیت کارکرد مجدد: کولرهاى جی پلاس به گونه اى طراحى شده اند که در صورت قطع و وصل برق، دستگاه با همان تنظیمات اعمال شده قبل از قطع برق، مجددا فعالیت خود را به صورت خودکار آغاز کند.

8. پره های طلایی: ماندگارى بالاى پنل هاى داخلى و خارجى دستگاه که در معرض انواع عوامل محیطى هستند از ملا ک هاى مهم کیفیت دستگاه است. کولر جی پلاس با بهره‌گیری از  تکنولوژى Golden Fin مقاومت دستگاه شما را نسبت به خوردگى فین های کندانسور و اوپراتور بیشتر کرده و منجر می شود که مبدل حرارتی عمر طولانی تری داشته باشد.

9. تصفیه هوای چند لایه: با استفاده از تکنولوژیMulti-Layer Air Purifying  هوای محیط توسط چندلایه فیلتر تصفیه می گردد و این امر باعث از بین رفتن ذرات معلق و بوی نامطبوع می شود.

10. سیستم ضد کپک: با استفاده از تکنولوژی ضد کپک از رشد کپک و مواد سمی در یونیت داخلی جلوگیری می کند.

11. کیفیت ساخت بالا و ظاهر زیبا: کولر گازی جی پلاس با طراحی مقاوم و ظاهری دکوراتیو آماده به نصب در هر محیطی است.

12. رده انرژی A: با استفاده از کمپرسور اینورتر و رده انرژی A، راندمان و بهره وری دستگاه افزایش و  مصرف انرژی کاهش می یابد.

در مجموع، کولر گازی جی پلاس با ویژگی های متعدد ،کیفیت بالای ساخت و دارای 5 سال ضمانت گلدیران، یک گزینه عالی برای تهویه مطبوع در منازل و محیط های کاری می باشد.


نویسنده:
کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/3nxelx