چهارشنبه 22 فروردین 1403 - 10 Apr 2024
کد خبر: 83845
تاریخ انتشار: 1401/10/30 15:55
علی دایی | دختر علی دایی | علی دایی و دخترانش

حضور علی دایی در بازی فیفا ۲۴ | طرفداران علی دایی ذوق مرگ شدند

طبق شایعات و ویدیوهای غیررسمی از نسخه جدید بازی فوتبال شرکت EA SPORT، علی دایی اسطوره فوتبال ایران و دومین گلزن برتر ملی جهان، به عنوان Legend Icon به این بازی اضافه شده است.

علی دایی بازیکن سابق فوتبال ایران است.علی دایی یکی از موفقترین بازیکنان فوتبال در زمان خودش بود علی دایی مدتی در بوندسلیگا آلمان بازی کرده است.علی دایی قبل از کریس رونالدو پرتغالی با زدن 109 گل ملی بیشترین گل ملی را در کارنامه داشت که رونالدو رکورد را جابه جا کرد و این رکورد را به اسم خود ثبت کرد.خبر جدید به گوش می رسد که علی دایی قرار است جایگزین کارلوس کی روش در تیم ملی شود با توجه به حواشی اخیر علی دایی و حمایت او از اغتشاشگران این خبر عجیب به نظر می رسد

طبق شایعات و ویدیوهای غیررسمی از نسخه جدید بازی فوتبال شرکت EA SPORT، علی دایی اسطوره فوتبال ایران و دومین گلزن برتر ملی جهان، به عنوان Legend Icon به این بازی اضافه شده است.

صبر علی دایی به سر آمد

علی دایی

در فصل نهم  رقابت‌های لیگ برتر پرسپولیس با علی دایی در بوشهر نتوانست نتیجه ای جز شکست مقابل تیم شاهین بوشهر کسب کند و یک شکست سنگین و غیر قابل تصور را تجربه کرد. سرخپوشان تهرانی در بوشهر با نتیجه عجیب چهار بر یک مغلوب شدند تا هواداران این تیم شوکه شوند.  

علی دایی سرمربی سرخپوشان در آن مقطع اظهار داشت : این نتیجه از اتفاقات فوتبال است که هر ۱۰ سال یکبار پیش می‌آید. همه چیز دست به دست هم داد تا چهار گل بخوریم. من فقط آمدم پرسپولیس را جمع جور کنم و در آینده نزدیک نیز به این هدف خواهم رسید. فقط خدا می‌تواند من را خراب کند. همیشه در تمام زندگی خدا را حس می‌کردم که به من قوت قلب می‌داد. در این شکست همه ما مقصر بودیم  متاسفانه بازیکنان فقط در داخل زمین راه می‌رفتند شاید اگر آن‌ها سر جای خود می‌ایستادند و ۱۰ درصد از توان خود را می‌گذاشتند ۴ گل دریافت نمی‌کردیم.

وی در ادامه  عنوان کرد:  تمام این مدت سکوت کردم تا تیم ملی کشور موفق باشد و نتیجه بگیرد اما می‌خوام الان تنها نگفته خود را درباره تیم ملی بگویم و آن این است  که مردم بدانند که در تیم ملی تنها غریب بودم و کسی پشتوانه من نبود ولی در پرسپولیس مدیریت و مسئولان دیگر مثل کوه پشت سرم ایستاده اند و می‌خواهم خودم را نشان دهم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/2x9qbb