سه‌شنبه 08 خرداد 1403 - 28 May 2024
کد خبر: 1777
تاریخ انتشار: 1400/06/31 23:00

برگزاری پنجمین همایش HSEE ایمیدرو در مهر ماه

پنجمین همایش ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی( HSEE) ایمیدرو، هفتم مهرماه سال جاری با حضور رئیس هیات عامل ایمیدرو، معاونان و مدیران ستاد و مدیران عامل شرکت ها برگزار می شود.

همایش ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی ایمیدرو با هدف بیان اهداف و برنامه های حوزه HSEE، ارائه گزارش عملکرد پنجمین دوره ممیزی عملکرد HSEE در حوزه توسعه ایمنی در معادن و صنایع معدنی برگزار می شود.

پنجمین دوره ممیزی ایمیدرو طی ۱۲ هفته از تاریخ ۲۲ خرداد تا ۱۷ شهریورماه امسال انجام شد. مدیریت ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی این سازمان پس از پایش اقدامات، گزارش های ممیزی را برای واحدهای تابعه ارسال کرده است. بر این اساس واحدهای فوق موظف هستند تا طبق تاریخ اعلام شده، برنامه بهبود عملکرد حوزه HSEE مجموعه خود را اعلام کنند.

در این همایش وجیه الله جعفری رئیس هیات عامل ایمیدرو به عنوان سخنران اصلی به تشریح استراتژی ها، برنامه ها و نقشه راه ایمیدرو در حوزه HSEE و نیز اقدامات صورت گرفته در این حوزه خواهد پرداخت.

معرفی ۲۲ واحد برتر

در پایان مراسم و بر اساس نتایج پنجمین دوره ممیزی عملکرد HSEE، ۲۲ واحد برتر معرفی و با اهدای تندیس تقدیر خواهند شد.

سومین همایش ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی ایمیدرو، هفتم مهرماه سال جاری در محل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) و به صورت ویدیو کنفرانس برگزار می شود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://smtnews.ir/d/2adxy2