ارزش امروز سهام عدالت

در این گزارش به ارزش روز سهام عدالت در معاملات امروز بازار سهام پرداخته شده است.

شاخص بورس امروز با نزول بیش از ۲ هزار واحدی روبه‌رو شد و سبب کاهش ارزش سهام عدالت شد. در پایان معاملات امروز بازار سرمایه ارزش سهام عدالت با رشد منفی ۰.۳ درصدی روبه‌رو شد، ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی به ۷ میلیون و ۳۳۲ هزار تومان رسید که بیش از ۲۶ هزار تومان کاهش داشته است.

در پایان معاملات امروز ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۳۹۹ هزار تومان رسید.

​شاخص کل بورس در روز چهارشنبه ۲۶ خرداد و در پایان معاملات هفته منتهی به سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری با نزول ۲ هزار و ۴۵۸ واحدی همراه شد و به یک میلیون و ۱۴۷ هزار و ۶۶۹ واحد رسید.

شاخص هم وزن امروز نیز همانند شاخص کل رشد منفی داشت و با ۲ هزار ۷۸۶ واحد عدد ۳۷۰ هزار و ۵۸۵ واحد را نشان داد.

به گزارش گسترش نیوز ارزش معاملات نیز ۳۴ هزار و ۱۵۲ میلیارد شد.

در معاملات امروز نمادهای " فملی "، " فارس " و " شستا " به ترتیب با ۸۱۱، ۷۵۳ و ۵۰۸ واحد بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند و نمادهای " نوری " و " کگل " با ۷۲۱ و ۶۹۲ واحد بیشترین تاثیر مثبت بر شاخص را ثبت کرد.

پرتراکنش‌ترین نمادهای بورسی نیز " غکورش "، " ولکار " و " شپنا " بودند.

در معاملات بورس امروز این ۷ نماد برترین تقاضا را داشتند نوری، ولکار، پترول، شبریز، سیتا، کمند و کدما و نمادهای خزر، سنیر، غدام، ثنوسا، غنوش، کساوه و بکاب ۷ نماد با برترین عرضه در بورس امروز بودند.

ضمن اینکه نمادهای فرآور، نوری، وساپا، سیمرغ، پترول، کفپارس و ولکار بیشترین افزایش قیمت در بورس امروز را داشتند و بیشترین کاهش قیمت را پدرخش، قصفها، قمرو، چفیبر، دامین، سقاین و کسعدی در پایان معاملات ثبت کردند.

منبع: گسترش نیوز


چاپ