ارزش پالایشی یکم امروز چقدر شد؟

صندوق پالایشی یکم دولین روز معاملاتی هفته را با رنگ سرخ به پایان رساند و با ۴ درصد کاهش قیمت نسبت به دیروز به قیمت پایانی ۸۳۷۸۰ ریال رسید.

تمام نماد‌های مجاز معاملاتی صندوق پالایشی یکم امروز در پایان معاملات ۳ اسفند ماه ۹۹ با کاهش قیمت مواجه شدند و تا امروز با ۱۷ درصد ضرر برای صاحبان اولیه این واحد‌ها همراه بوده است.

همچنین در بین نماد‌های این صندوق نماد شبریز (پالایش نفت تبریز) افت ۰.۹۴ درصدی و شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) افت ۲ درصدی را تجربه کردند و نماد‌های شپنا (پالایش نفت اصفهان) و شتران (شرکت پالایش نفت تهران) به ترتیب ۰.۷ و ۱.۷۳ درصد افت داشتند.

ارزش پالایشی یکم ۳ اسفند ماه ۹۹

امروز یکشنبه ۳ اسفند ۹۹ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایشی یکم با افت ۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۳۷۸ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۴ میلیون و ۱۸۹ هزار تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایشی یکم با کاهش ۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۳۷۸ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

منبع: نبض بورس


چاپ