ارزش سهام عدالت چقدر شد؟ (۹۹/۱۱/۱۲)

ارزش واقعی سهام عدالت با توجه به روند صعودی بورس نسبت به دیروز افزایشی شد و امروز سهام عدالت با ارزش اولیه ۵۳۲ هزار تومان ۱۴ هزار تومان افزایش یافت.

بورس امروز یکشنبه ۱۲ بهمن ۹۹ روندی مثبت و صعودی داشت و در پایان معاملات نیز مثبت بسته شد، شاخص کل بورس در ابتدای معاملات امروز روندی صعودی داشت و پس از رشد بیش از ۲۱ هزار واحدی به سطح یک میلیون ۲۶۸ هزار واحدی رسید، اما در ادامه معاملات به دلیل افزایش عرضه مسیرصعودی شاخص تغییر کرد و در نهایت شاخص کل با رشد ۳ هزار واحدی در سطح یک میلیون و ۲۵۰ هزار واحد به کار خود پایان داد. شاخص کل هم وزن نیز با افت ۴۴۷ هزار واحدی به رقم ۴۳۱ هزار و ۵۲۱ واحدی رسید.

در پایان معاملات امروز نمادهای شستا، شپنا، خساپا، وتجارت، شتران، خودرو و خگستر پر تراکنش‌های بازار بودند. نمادهای شستا، تاپیکو، شپنا، وغدیر، و تجارت، فولاد و فارس بیشترین تاثیر را در روند شاخص کل بورس داشتند.
همچنین نمادهای پالایش، دارایکم، شستا، شپنا، و تجارت، خساپا و خودرو بیشترین ارزش معاملات را در بورس اوراق بهادار از آن خود کردند.


ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت درمقایسه با شنبه (۱۱ بهمن ماه)، ۰.۱ درصد (۱۴ هزار و ۳۸۳ تومان) افزایش یافت و ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۸ میلیون و ۳۷۴ هزار و ۶۴۲ تومان رسید.

ارزش-سهام-عدالت


با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۵ میلیون و ۲۴ هزار تومان رسیده است.


ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با افزایش ۱.۵۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۶ هزار و ۴۰۰ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۲.۷۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۵ هزار و ۷۰۰ تومان معامله شد.

 

ارزش-دارایکم


چاپ