کدام سهام امروز بیشترین رشد را داشت؟

امروز سهامداران شرکت‌های موتورسازان تراکتورسازی ایران، کارخانجات داروپخش و لیزینگ صنعت و معدن در بورس و معامله‌گران شرکت‌های صنایع چوب خزر کاسپین، کشت و دامداری فکا و تولید خدمات صنایع نسوز توکا در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۴۳هزار و ۴۳واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۱۸۶هزار و ۷۹۳واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۸میلیارد و ۶۳۸میلیون سهم و حق‌تقدم به‌‌ارزش ۷هزار و ۵۲میلیارد تومان در ۸۲۷هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های موتورسازان تراکتورسازی ایران، کارخانجات داروپخش و لیزینگ صنعت و معدن بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های پگاه آذربایجان غربی، سرمایه‌گذاری توسعه آذربایجان و کاشی پارس بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۸۰۸میلیون ورقه به‌ارزش ۳هزار و ۸۰۱میلیارد تومان در ۴۵۸هزار نوبت، آیفکس ۴۶۱واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۸۵۹واحد قرار گرفت.در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های صنایع چوب خزر کاسپین، کشت و دامداری فکا و تولید خدمات صنایع نسوز توکا بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های قند شیروان قوچان و بجنورد، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و تولید برق عسلویه مپنا بیشترین کاهش قیمت را داشتند.


چاپ