کشمش هم به بورس آمد

معاون توسعه بازار و مطالعات اقتصادی بورس کالای ایران از آغاز معاملات کشمش در بورس کالا در قالب ابزار گواهی سپرده کالایی از روز شنبه ۵ مهر ماه امسال خبر داد.

بازار بورس قفل شد!

با پایان رفتن آخرین روز معاملات بازار سهام در فصل تابستان شاخص کل با ریزش ۳٫۵ درصدی به یک میلیون و ۵۹۵ هزار واحد رسید و شاخص هم‌وزن نیز ۱٫۵ درصد ریزش داشت.

این استان بهشت سرمایه‌گذاری معادن است

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی: به کارگیری نیرو‌های بومی در صنایع شهرستان و استان از الزاماتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

نقش ویژه فولاد مبارکه در توسعه منطقه

حجت‌الاسلام محرابی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مبارکه به همراه اصغر هدایت فرماندار این شهرستان روز یکشنبه ۳۰ شهریورماه در جلسۀ مشترکی با مهندس عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه، ضمن گفت‌وگو و تبادل نظر در خصوص راهکارهای تعامل هرچه بیشتر بین منطقه و صنعت با اهدای یک جلد کلام الله مجید و لوح تقدیر به مدیرعامل فولاد مبارکه از همکاری‌های این صنعت با شهرستان مبارکه تجلیل نمودند.

اتفاقی خوب برای ۸۶ معدن

قائم مقام ایمیدرو از پایش ۶۶۰ معدن کوچک مقیاس تا پایان شهریور امسال خبر داد و گفت: از آغاز طرح احیا، فعال‌سازی و توسعه معان کوچک تا پایان شهریورماه امسال، ۸۶ معدن فعال و در وضعیت تولید قرار گرفتند.

این گروه ها بهترین های بورس هستند

شیمیایی‌ها با حجم بالای معاملات امروز خود رکورد شکستند.