انتخاب نامی دور از ذهن برای ریاست بورس

در صورت تایید خبرهای منتشر شده در خصوص نشستن فردی غیربورسی بر صندلی ریاست سازمان بورس، می‌توان اینگونه برداشت کرد که کنترل دولتی‌ها بر بازار سرمایه بیشتر و در مقابل متخصصان این حوزه از منصب تصمیم‌گیری و نظارت بورس اوراق بهادار دورتر می‌شوند.

بورس در ایستگاه سردرگمی

مدرس علوم اقتصاد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد گفت: به‌نظر می‌رسد بازار سرمایه در بلندمدت رشد آن‌چنانی نداشته باشد، البته نمی‌توان با قطعیت گفت چراکه نقش مدیریت صحیح دولت در این خصوص بسیار تعیین‌کننده است.

جزییات جدید از انتقال سهام عدالت متوفیان

شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اعلام کرد: زیرساخت انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث قانونی درحال آماده‌سازی است و به محض عملیاتی شدن سامانه‌های مربوطه فرآیندهای آن به عموم مردم اطلاع رسانی خواهد شد.

ارزش پالایشی یکم امروز چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار بورس ارزش هر واحد صندوق پالایش‌یکم با رشد ۹.۸۲ درصدی به ۷ هزار و ۴۳۶ تومان افزایش یافت.

روحانی:بازار سرمایه به آرامش نیاز دارد

روحانی، رئیس‌جمهوری با اشاره به اقدامات موثر دولت و نتایج و دستاوردهای مثبت در ماه‌های اخیر، گفت: کشور در شرایط فعلی نیازمند آرامش و ثبات در فضای کسب و کار و اقتصاد به ویژه بازار سرمایه است.

سهام داران چه شرکت‌هایی امروز سود بیشتری کردند؟

شاخص کل بورس امروز درحالی حرکتی صعودی داشت که شاخص کل با معیار هم وزن نزولی بود. بنابراین میتوان گفت سهام داران شرکت‌های بزرگ امروز برخلاف شرکت‌های کوچک، از سود بیشتری برخوردار شدند.