روزهای خوش در انتظار بورس است؟+ جزییات

کارشناس بازار سرمایه گفت: شاخص کل بورس با عبور از سقف الگوی "کُنج افزایشی"، هدف تیپیکال محدوده یک میلیون و ۴۵۰ هزار واحد را نشانه گرفته است.

دلیل تاخیر در واریز بخش دوم سود سهام عدالت اعلام شد

دهقان دهنوی گفت: علت تاخیر در واریز بخش دوم سود سهام عدالت آن است که هنوز چند شرکت بورسی سرمایه پذیر سودی را به حساب سپرده گذاری مرکزی واریز نکرده‌اند.

پیش‌بینی از وضعیت بازار بورس در دولت رئیسی

میثم هاشم خانی، کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه شاخص کل بورس در شش ماه آینده نمی تواند رشد محور باشد، گفت: بورس خوب بورسی است که با دخالت مثبت یا منفی روبرو نشود.

گزارش عملکرد شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین منتشر شد

گزارش عملکرد دو ساله شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین منتشر شد.

استفاده از ظرفیت‌های معدنی برای ایجاد توسعه متوازن در کشور

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره بر نقش حوزه معادن و صنایع معدنی در اقتصاد و توسعه متوازن در کشور، بر لزوم سیاستگذاری در راستای تکمیل زنجیره ارزش و استفاده از درآمدهای این بخش برای توسعه معدنی کشور تاکید کرد و خواستار راه‌اندازی بخش تخصصی برای فعالیت‌های این سازمان در عرصه‌های بین‌المللی شد.

پارک های علم و فناوری ناجی معادن خواهند بود؟

تمام واحدهای معدنی باید رابطه دوستانه‌ای با شرکت‌های دانش‌بنیان برقرار کنند و منظور از ارتباط خوب پذیرش شرایط دو طرفه است که در صورت لزوم برگزاری جلسه دو شرکت با آغوش باز در جهت رفع مشکلات موجود پذیرا باشند. البته این روند در اغلب شرکت‌های فعال معدنی بنا به دلایل سیاست‌های داخلی خود صورت نمی‌گیرد.