بازدید علمی، صنعتی از واحدهای تولیدی استان کرمانشاه

به مناسبت گرامی داشت هفته کارگر و بسیج کارگری، روز چهارشنبه، دهم اردیبهشت‌ماه سال 1399، رییس سازمان صمت کرمانشاه به همراه سردار بهمن ریحانی«فرمانده سپاه نبی اکرم (ص)» و حسن عزیزی«مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه» از واحدهای صنعتی اوکادو و صنایع غذایی بازدید کردند.

صادرات، مهم‌ترین ابزار موفقیت در جنگ اقتصادی

بهروز راعی: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان با تاکید بر نقش صادرات در توسعه اقتصادی و افزایش سطح اشتغال و درآمد سرانه کشور، صادرات را یکی از مهم‌ترین ابزارهای کشور به منظور موفقیت در جنگ اقتصادی دانست.

سهم ۱۴درصدی تهران در صادرات محصولات پتروشیمی

زینب عبدی -گروه صنایع کوچک: همایش بین‌المللی توانمندی‌های صنعت نفت، گاز و پتروشیمی و صنایع وابسته تهران با حضور نمایندگانی از کشورهای هند، چین، عراق، ترکیه، آذربایجان و گرجستان برگزار شد.

صنعت، مانع قطع درختان برای تولید کاغذ

امیر مهرزاد - گروه صنعت: افتتاح نخستین کارخانه تولید کاغذ از سنگ آهک با حضور علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در یزد یکی از مهم‌ترین خبرهایی بود که باعث شد برخی از سرمایه‌گذاران به این فناوری توجه کنند. در شرایط کنونی یکی از کالاهای وارداتی ایران کاغذ سفید است که در کشور به آن نیاز بسیاری وجود دارد.

کرمانشاه قطب صنایع تبدیلی می‌شود؟

سیدمحمدحسن سیدزاده - گروه صنعت: کرمانشاه یکی از استان‌های برتر در زمینه صنایع تبدیلی است که با توجه به آب و هوا، زمین‌های وسیع زیرکشت کشاورزی و بازار منطقه‌ای و صادراتی عراق جذاب‌ترین منطقه برای سرمایه‌گذاری در زمینه صنایع تبدیلی است.

دریا، مزیت توسعه صنعتی بوشهر

صفیه‌رضایی - گروه صنعت: توجه بیشتر به اقتصاد دریامحور و توسعه صنایع دریایی در استان‌های ساحلی به‌ویژه استان پهناور بوشهر می‌تواند این حوزه صنعتی را به مزیتی رقابتی در کل منطقه تبدیل کند؛ مزیتی که رونق و رشد پایدار اقتصادی را به همراه داشته باشد.