با خریدن این خودرو لاکچری ضرر نمی‌کنید+ جدول قیمت

سابرینا یک خودروی هاچبک ۵ در است که در سال ۲۰۱۲ توسط شرکت بایک معرفی شد. سابرینا در چین با نام E۱۵۰ شناخته می شود. طراحی نمونه هاچبک سابرینا از روی مرسدس کلاس B کپی برداری شده است.

پیشرانه این خودرو با کد ۴A۹ از جدیدترین پیشرانه های طراحی شده توسط میتسوبیشی است ، پیشرانه سابرینا به یک موتور ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپه ۱.۵ لیتری مجهز شده و می‌تواند حداکثر ۱۱۲ اسب بخار در ۶۰۰۰ دور در دقیقه و ۱۴۳ نیوتن‌متر در ۴۳۰۰ دور در دقیقه تولید کند.

%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D9%86%D8%A7-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA.jpg

براساس ارزیابی های استاندارد آلایندگی سابرینا یورو ۴ است. اما سابرینا از گیربکس خودکار از نوع ۴ سرعته بهره برده که همان گیربکسی است که روی میتسوبیشی میراژ و لنسر تیپ۱ نصب شده است که از جدیدترین نوع گیربکس ها نسبت به دیگر خودروهای هم رده بهره برده است.

سیستم ترمز ABS و کنترل توزیع قدرت ترمز به صورت الکترونیک و همچنین وجود کیسه هوای برای راننده و سرنشین جلو از جمله امکانات ایمنی در نظر گرفته شده برای این خودرو است.

سابرینا همچنین دارای سیستم قفل مرکز و سیستم ضد سرقت ایموبلایزر به همراه ریموت کنترل است.

مدل های معرفی شده دارای سند دست اول نیستند یا با آسیب دیدگی های در بدنه همراه شده اند. البته تاکید می شود قیمت گذاری خودروهای کارکرده بسیار سلیقه‌ای و براساس نظرفروشنده و خریدار صورت می گیرد، اما برخی مراجع بر مبنای سال تولید، کارکرد ماشین و نوع رنگ و سطح آسیب دیدگی اقدام به قیمت گذاری این خودروها می‌کنند. این گزارش بازتاب دهنده دیدگاه این مراجع است.

منبع: اقتصاد نیوز


چاپ