مهلت پرداخت اقساطی جرایم رانندگی اعلام شد

سردار سید کمال هادیانفر گفت: رانندگانی که وسیله نقلیه آنها توقیف شده، تا ۳۱ مرداد فرصت دارند با مراجعه به مراکز راهنمایی و رانندگی و بدون پیش پرداخت جرایم خود را به صورت اقساط یک‌ساله پرداخت کنند.

سقوط ۷۳درصدی سود آرامکو

شرکت نفتی دولتی آرامکوی سعودی در نتیجه افت تقاضا و سقوط قیمت‌ها تحت‌تاثیر بحران کرونا، با افت ۷۳ درصدی سود خود در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ مواجه شد.

مدرس از خیابان مجلس نگذشت

وزیر پیشنهادی وزارت صمت رای اعتماد نمایندگان مجلس را نتواست اخذ کند.

ایدرو از طرح‌های سرمایه‌گذاری حمایت می‌کند

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به‌عنوان متولی انجام برخی طرح‌های صنعتی کشور به‌دنبال جذب سرمایه‌گذاران خصوصی در حوزه‌های مختلف است؛ از این‌رو برای تشویق افراد به سرمایه‌گذاری در بخشی از آن مشارکت دارد.

بازار پرتلاطم

فاطمه امیراحمدی: با وجود پیگیری مدیران و مسئولان دولتی، همچنان بازار خودرو به‌سامان نشده و قیمت خودروها فاصله زیادی با نرخ واقعی دارند. فعالان بازار از رکود سنگین بازار می‌گویند و عنوان می‌کنند به‌دلیل تغییراتی که قرار است در سیاست خارجی و همکاری‌های بین‌المللی رخ دهد همه منتظر ریزش قیمت خودرو در بازار هستند؛ از این‌رو خرید و فروش متوقف شده است.

قیمت خودرو کاهش یافت

روند کاهشی نرخ دلار طی دو روز گذشته عاملی شده تا سیر صعودی و بی‌منطق قیمت‌ها در بخش خودروهای داخلی متوقف و حتی شاهد کاهش ۱ تا ۲ میلیون تومانی نرخ برخی از خودروها نیز باشیم.