16 تیر، 1401

سفر به یزد چقدر هزینه بر می‌دارد؟

دسته‌بندی: گردشگری

1401/2/31 20:45

سفر به یزد چقدر هزینه بر می‌دارد؟

دسته‌بندی: گردشگری
20:45:00 1401/2/31

بررسی هزینه های انواع تور گردشگری مقصد شهر یزد در اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ به شرح جدول زیر است؛

در فصل زیبای بهار همه‌چیز تازه شده و ایران رنگ‌وبویی جدید با رایحه‌ی گل‌های بهاری به خود می‌گیرد. در هر شهر ایران که قدم بگذارید؛ در کوچه‌پس‌کوچه‌هایش بوی گل و شکوفه‌های جذاب را استشمام خواهید کرد. شهر یزد نیز از این قاعده مستثنی نیست و آماده‌ی میزبانی از شما در این فصل است.

از آنجایی که بهترین زمان سفر به یزد، عید نوروز و فصل بهار نیز معرفی می‌شود؛ این استان شلوغی زیادی را تجربه می‌کند. توریستان، گردشگران و مسافران زیادی در بهار به یزد مراجعه می‌کنند و بیش‌از همیشه این استان پرتردد می‌شود.


همچنین آب و هوای یزد در بهار، معتدل و بسیار دلپذیر می‌شود و سفر را برای شما لذت‌بخش می‌کند. البته بهتر است توجه کنید اگر برای کویرگردی به یزد می‌آیید، بهترین زمان سفر به یزد فصل پاییز و زمستان است. در غیراین صورت در بهار نیز می‌توانید از جاهای دیدنی یزد دیدن کنید و ایام خوشی را برای خود و همسفرهایتان رقم بزنید.


یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری داخلی، برای ۳ شب سفر رفت و برگشت با قطار ۴ تخته هتل ۳ ستاره فیروزه مبلغ ۱,۱۹۰,۰۰۰ تومان و قیمت ۴ شب اقامت مبلغ ۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این در حالی است که هتل ۴ ستاره ارگ جدید با همین نوع سفر برای ۳ شب اقامت مبلغ ۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان و قیمت ۴ شب اقامت مبلغ ۲,۳۴۰,۰۰۰ تومان تعیین شده است.

هتل
درجه هتل
مدت اقامت
قیمت (هرنفر / تومان)
فیروز
۳
۳ شب
۱,۱۹۰,۰۰۰
فیروز
۳
۴ شب
۱,۳۰۰,۰۰۰
فاضلی
۳
۳ شب
۱,۲۹۰,۰۰۰
فاضلی
۳
۴ شب
۱,۴۴۰,۰۰۰
خوان دوحد
۳
۳ شب
۱,۵۳۰,۰۰۰
خوان دوحد
۳
۴ شب
۱,۶۹۰,۰۰۰
ارگ جدید
۴
۳ شب
۱,۹۰۰,۰۰۰
ارگ جدید
۴
۴ شب
۲,۲۰۰,۰۰۰
داد
۴
۳ شب
۲,۱۰۰,۰۰۰
داد
۴
۴ شب
۲,۳۴۰,۰۰۰

 

برچسب: یزد ، گردشگری ، تور گردشگری ، قیمت تورhttps://www.smtnews.ir/index.php/direct/19249

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


روزنامه صمت

جستجو


  |