13 آذر، 1401


اصفهان میزبان ۲ نمایشگاه بزرگ صنعتی

دسته‌بندی: نمایشگاه

1400/7/11 17:08

اصفهان میزبان ۲ نمایشگاه بزرگ صنعتی

دسته‌بندی: نمایشگاه
17:08:00 1400/7/11

یازدهمین نمایشگاه برق و اتوماسیون صنعتی و دوازدهمین نمایشگاه لوستر و روشنایی اصفهان طی روزهای بیستم تا بیست و سوم مهرماه و به مدت چهار روز برپا خواهند شد.

 این دو نمایشگاه میزبان ۸۶ شرکت فعال در حوزه‌های مرتبط با برق، اتوماسیون صنعتی، لوستر و روشنایی خواهند بود و شرایطی را فراهم می‌آورند تا شرکت‌ها، به‌روزترین تجهیزات، خدمات و کالاهای خود را در معرض بازدید متخصصان، کارشناسان، علاقمندان و فعالان این حوزه قرار دهند.

شرکت‌های حاضر در این دو رویداد نمایشگاهی، در حوزه‌های لوستر، چراغ و لوازم روشنایی، انواع سیم، کابل و سایر تجهیزات برق و الکترونیک، انواع سوییچ و تجهیزات مخابراتی و الکترونیکی، تابلو و تجهیزات برق صنعتی و تجهیزات و ماشین‌آلات صنعتی فعالیت دارند. این شرکت‌ها از استان‌های اصفهان، تهران، بوشهر، خراسان رضوی، قم، آذربایجان شرقی و یزد در این دو رویداد نمایشگاهی حضور خواهند داشت. همچنین شرکت ویستا تجهیز به عنوان نماینده تولیدکنندگان آلمانی در یازدهمین نمایشگاه برق و اتوماسیون صنعتی و دوازدهمین نمایشگاه لوستر و روشنایی حضور خواهد داشت.

این نمایشگاه‌ها در ۱۲ هزار مترمربع فضای نمایشگاهی برپا می‌شوند و هدف‌های مهمی را دنبال می‌کنند؛ در این ارتباط، توجه بیشتر به صنعت برق کشور، تبیین توانمندی‌های این صنعت در مقایسه با دیگر کشورهای منطقه، شناخت زمینه‌های بالقوه همکاری و تعامل بین ایران و دیگر کشورها، افزایش راندمان تولید برق در نیروگاه‌های مختلف کشور، فراهم کردن زمینه صادرات برق به دیگر کشورها و معرفی تجهیزات نوین تولید برق، برخی از اهداف برگزاری یازدهمین نمایشگاه برق و اتوماسیون صنعتی اصفهان به شمار می‌رود.

کیا دیزل، آرانیرو، امیدفیوز، اصفهان سوییچ، شهاب، تکتاب، ایران اسکار، فروزان یزد، ایمن صنعت، نور تابان فروزش، وبکو امیرکبیر، شایاصنعت، گلدیس، رسا کابل ایرانیان و جم الکتریک از جمله برندهای مطرح حاضر در این نمایشگاه هستند.

کارشناسان و متخصصان علاقمند به بازدید از این دو نمایشگاه می‌توانند از ساعت ۱۰ تا ۱۸ روزهای ۲۰ تا ۲۳ مهرماه ۱۴۰۰ به محل دائمی برگزاری رویدادهای نمایشگاهی استان اصفهان واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت مراجعه کنند.

منبع: روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان 

برچسب: نمایشگاه ، نمایشگاه اصفهان ، صنعت نمایشگاه ، رویداد نمایشگاهیhttps://www.smtnews.ir/index.php/direct/3312

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


روزنامه صمت

جستجو


  |