18 مرداد، 1401

ارزان ترین تور آنکارا در نوروز ۱۴۰۱

دسته‌بندی: گردشگری

1401/1/8 23:00

ارزان ترین تور آنکارا در نوروز ۱۴۰۱

دسته‌بندی: گردشگری
23:00:00 1401/1/8

قیمت انواع تورهای گردشگری از تهران به مقصد آنکارا در نوروز ۱۴۰۱ به شرح جدول زیر است.

آنکارا، پایتخت ترکیه، شهری مدرن، پویا و زیبا است. نزدیک به ۵ میلیون نفر در آنکارا زندگی می‌کنند. ترک‌های آناتولی و کردها، بخش عمده‌ای از این جمعیت را تشکیل می‌دهند. آنکارا دومین شهر بزرگ ترکیه است.

سفر به آنکارا شاید به اندازه سفر  به استانبول، رونق نداشته باشد، اما می‌تواند به یکی از گزینه‌های جدید سفر خارجی تبدیل شود. آنکارا با ساختمان‌های مدرن و مجلل و مراکز اداری پرتعدادش ظرفیت گردشگری بالایی دارد.


آب و هوای مدیترانه‌ای، محیطی سرسبز و دل‌انگیز و مراکز خرید لوکس انگیزه‌های سفر شما به پایتخت ترکیه خواهند بود. علاوه بر این دریافت ویزای امریکا در آنکارا و امور اداری، انگیزه دیگر سفر به این شهر است.


یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری خارجی این هفته، برای ۳شب اقامت در هتل ۵ ستاره Latanya Ankara قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ ۱۰,۸۰۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته مبلغ ۱۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این درحالی است که هتل ۳ ستاره  Best Ankara برای همین مدت اقامت قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ۸,۴۵۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته مبلغ ۹,۶۰۰,۰۰۰ تومان تعیین شده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

برچسب: تور ، گردشگری ، صنعت گردشگری ، تور گردشگریhttps://www.smtnews.ir/index.php/direct/16134

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


روزنامه صمت

جستجو


  |