پردرآمدترین نمایشگاه‌های استانی کتاب در سال ۹۸

با آغاز مهرماه نمایشگاه‌های کتاب استانی در سراسر کشور برگزار شد. بیشترین میزان فروش کتاب در نمایشگاه‌های کتاب تبریز، خراسان رضوی و اصفهان بود. نمایشگاه‌های کتاب قزوین و ارومیه هم به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا برگزار نشدند.

رقابت استارت‌آپ‌ها در «هوشمندسازی»

دبیرخانه نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری ( اینوتکس ۲۰۲۰ ) در این نمایشگاه فرصت‌های حمایتی ویژه‌ای از قبیل تخفیف ۱۰ تا ۵۰ درصدی برای پنج گروه از شرکت‌کنندگان در نظر گرفته است.

رشد ۱۵۷ درصدی مشارکت در نمایشگاه‌های خارجی

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران با اشاره به اجرای اساسنامه شرکت سهامی نمایشگاه بین‌المللی برای برگزاری نمایشگاه‌های داخلی و خارجی گفت: برگزاری نمایشگاه در داخل و خارج کشور از مهم‌ترین وظایف شرکت سهامی نمایشگاه‌ها محسوب می‌شود؛

۳ دهه با «سیم‌پیچ»

نمایشگاه برق آلمان با عنوان تجاری cwieme برای حدود ۳ دهه به عنوان مهم‌ترین رویداد نمایشگاهی در اروپا و در قالب رویدادی سالانه برگزار می‌شود.

گزارش صمت از افتتاح نمایشگاه توانمندی‌های فنی مهندسی قرارگاه خاتم

نمایشگاه توانمندی‌های فنی و مهندسی شرکت‌های تابعه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، محمد سعید فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا و رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.

دولت تاجر خوبی نیست؛ بخش‌خصوصی بدرخشد

جلسه ستاد اکسپو با حضور نمایندگان دستگاه‌های مختلف در سالن مروارید نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد. این رویداد قرار است از مهر ۹۹ به مدت ۶ ماه برگزار شود.