رعایت استاندارد در تجهیزات الکترونیکی نمایشگاه اصفهان

سعید ابوالقاسمی: محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان که به‌تازگی تکمیل شده و در مسیر بهره‌برداری قرار گرفته، از امکانات به‌روز و استانداردهای بین‌المللی برخوردار است که سبب می‌شود پاسخگویی به نیازهای زیرساختی را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. یکی از بخش‌هایی که از این استانداردها برخوردار است، بخش‌های الکترونیکی این مجموعه به‌شمار می‌رود.

جلوگیری از برگزاری نمایشگاه‌های غیراستاندارد

نشست خبری سازمان توسعه تجارت با محوریت توسعه بازرگانی و تاکید بر رونق رویدادهای نمایشگاهی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

برگزاری بیست‌وهفتمین رویداد آگروفود

هفته گذشته نمایشگاه صنایع کشاورزی، موادغذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته در سایت بین‌المللی تهران برگزار شد و تا چهارشنبه هفته جاری میزبان بازدیدکنندگان بود.

نمایشگاه توانمندی روستایی با تحقق رونق تولید

چند سالی است نمایشگاه توانمندی روستاییان و عشایر با شعار «روستای ایرانی-کالای ایرانی» در سال رونق تولید با مشارکت استانداری‌های سراسر کشور و توجه به اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود که شیوع کرونا امسال مانع از برگزاری این نمایشگاه شد.

درخشش ایران در نمایشگاه کتاب پکن

ایران در تجربه اول خود در نمایشگاه‌های مجازی کتاب موفق به کسب رتبه ۱۰ به لحاظ تعداد ناشران شرکت کننده و کسب رتبه ۸ به لحاظ تعداد عناوین کتاب در بین ۹۵ کشور حاضر در اولین نمایشگاه مجازی بین‌المللی کتاب پکن شد.

ایران‌آگروفود ۲۷ ساله شد

روز ۱۳ مهر نمایشگاه صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته در سایت بین‌المللی تهران برگزار شد. این رویداد تا عصر امروز (چهارشنبه) میزبان بازدیدکنندگان است.