ایران زیبا؛ مقصد ارزان مردم امریکای لاتین

نمایشگاه فیتور اسپانیا یکی از چند رویداد گردشگری بزرگ در جهان از روز چهارشنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۸ آغاز به‌کار کرد و به مدت ۵ روز در شهر مادرید اسپانیا ادامه دارد.

مدیرعامل مرکز دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی بازار بزرگ ایران

عزم ایران‌مال برای پیروزی در رقابت نمایشگاهی

مرکز نمایشگاهی ایران‌مال در تلاش است تا ضمن حرکت در مسیر توسعه پایدار، اولاً مقدمات و بسترهای مناسب را برای نمایش محصولات تولیدکنندگان داخلی فراهم کند و ثانیاً در راستای ایجاد پایگاه و پایانه‌های صادراتی به‌منظور عرضه تولیدات فاخر و قابل رقابت در عرصه بین‌المللی گام بردارد.

بسترسازی و پاسخ به نیازهای شهرهوشمند

نهمین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند همزمان با بیست‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ سه‌شنبه تا جمعه ۴بهمن در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار شد.

مشهد؛ پیش به سوی شهر دیجیتال

سینا ستوده- عصر دیروز (سه‌شنبه) نهمین «نمایشگاه شهر هوشمند» با حضور معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور، آغاز به‌کار کرد.

گردهمایی تخصصی به سبک دامپزشکان ایرانی

در همه جای دنیا رویدادهای مهم در حوزه دام و طیور برگزار می‌شود. موارد مربوط به سلامت دام، رونق صنعتی، آموزش و تربیت نیروی انسانی ماهر در حوزه دامپزشکی از جمله مواردی است که این رویدادها را اهمیت می‌بخشد.

تمرکز بر تاب‌آوری فرهنگ ایرانی

شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران، بهمن سال‌گذشته با انتشار فراخوان مسابقه طراحی پاویون ایران در اکسپو ۲۰۲۰ دوبی، ۳۰ رزومه از مهندسان مشاور و دفاترمعماری دریافت کرد.