طرح صیانت ازحقوق کاربران یا مخالفت با کارآفرینی‌های نوین

تعدادی از نمایندگان مجلس در اقدامی کم‌‌سابقه با استفاده از اصل ۸۵ قانون اساسی، طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی را پشت درهای بسته و در کمیسیون‌ تخصصی مربوطه بررسی خواهند کرد.

از قضا سرکنگبین صفرا فزود

دولت یازدهم و دوازدهم با عنوان تدبیر و امید با کلید و رنگ بنفش، آرزوهای بسیاری را در این ۸ سال بر باد داد و رفت اما باز هم در این چند روز آخر کوتاه نمی‌آید و تلاش می‌کند مشکلات ساخته خودش را خصوصا در ارز و گرانی و کمبود آب و برق به صورت نمایشی حل کند و کاری را که در این چند سال انجام نداده، در این چند روز انجام دهد که این هم از کرامات شیخ ما به‌شمار می‌رود. معاون اول به خوزستان عاصی سفر کرده و فرموده‌اند که آب موجود در پشت سدها متعلق به مردم خوزستان است و نمی‌گویند از آبی که به این استان و آن استان فرستادند، چه خبر؟ واقعا همه دولت‌ها با تصمیمات غیرکارشناسی به محیط‌زیست آسیب‌های جبران‌ناپذیر زده‌اند.

کرونای خوبی از بهار تا پاییز انسان

اگر تولد آدمی را جوانه زدن بدانیم، سبزینه وجود و سال‌های بهاری عمر، دوران کودکی و نوجوانی است و جوانی آغاز شکفتن غنچه زیبایی ا‌ست؛ سال‌هایی که برای هر فرد با فرد دیگر متفاوت خواهد بود.

مقامات اعتراض دارند نکند مردم را عوض کنند؟

باور کردنی نیست؛ ما اول فکر می‌کردیم فقط مسئولان اقتصادی به شرایط اقتصادی معترض هستند، اما در ماه‌های اخیر مشاهده کردیم که همه مسئولان اعتراض دارند و بخشی از این اعتراض‌ها را در مناظره نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری هم دیدید و شنیدید.

آقای دولت در این ساعات آخر فکری بکنید

«مناسبات اقتصادی و اجتماعی غلط یعنی چه؟ یعنی رواج قاچاق، رباخواری، مصرف‌گرایی افراطی، گرایش به تفاخر در استفاده از مصنوعات خارجی در مقابل نمونه‌های داخلی آن.

کسب‌و‌کار کوچک و بزرگ حمایت می‌خواهد

موضوع، حمایت از کسب‌و‌کارهای کوچک است اما واقعیت حمایت از کسب‌و‌کار است، کوچک یا بزرگ آن مهم نیست.