با توجه به نوع مواد اولیه که در فرآیند تولید از لوازم‌خانگی استفاده می‌شود برای تامین نیاز خانواده‌ها و بازار مصرف از اهمیت استراتژیکی برای کشورها برخوردار است. مواد اولیه لوازم‌خانگی از مواد پلاستیک، مواد پتروشیمی، مواد ورق‌های آهنی و بعضی از گازهای شیمیایی تشکیل شده است.

کسب‌وکارهای اینترنتی در ایران نوعی از مشاغل نوپا هستند. هر فعالیت دیگری در مراحل آغازین نیازمند ملاحظات، مراقبت‌ها و آموزش‌های زیادی است و مهم‌تر اینکه این مراحل نه‌تنها در ابتدایی‌ترین تجربه‌های یک جامعه درباره یک فعالیت، بلکه در تمام دوران بهره‌مندی از آن باید تکراری مداوم، آگاهانه و موثر داشته باشند.

درحال‌حاضر شهرها هم به عنوان مراکز تجمع مردم و هم به دلیل فعالیت‌های اقتصادی اهمیت بالایی دارند. برنامه‌ریزی دقیق و درست، سبب رشد اقتصادی، تثبیت سیاسی و افزایش مشارکت شهروندان در امور شهرها می‌شود و شکست در حل مشکلات و مسائل شهری، سبب رکود اقتصادی، بروز نارضایتی‌های اجتماعی و سیاسی، فقر، بیکاری و تخریب محیط‌زیست خواهد شد.

امضای تعهدنامه برجام از جمله دستاوردهای دولت در ۲سال اخیر بوده است که تاثیرات بسزایی در بخش‌های مختلف مانند اشتغال، تولید ناخالص ملی، صادرات محصولات نفتی و غیرنفتی داشته است.

صمت: بازار برگزاری نمایشگاه‌های اختصاصی از همیشه داغ‌تر است. مجریان داخلی در تلاش هستند تا گستره فعالیت‌های نمایشگاهی خود را در خارج از مرزهای کشور گسترش داده و به توسعه نمایشگاهی کمک کنند.

پربیننده‌ترین خبرها

روزنامه امروز

gostaresh.png

sanatp.png

الو وزیر