سفر نوروزی به کدام استان‌ها ممنوع است؟

ویروس کرونا تا امروز همه استان‌های کشور را آلوده کرده است. براساس اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت تاکنون ۶۵۶۶ نفر در سراسر کشور به این ویروس مبتلا شده و ۱۹۴ نفر در اثر این بیماری جان باخته‌اند.

پسماندهای بهداشتی را در شهر رها نکنید

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با تاکید بر لزوم همکاری شهروندان برای رها نکردن پسماند اقلام بهداشتی در سطح شهر، از آنها خواست اقلام بهداشتی مصرف شده مانند دستکش و ماسک را در خیابان‌ها رها نکنند.

کاهش ۷۰ درصدی مسافران مترو تهران

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه اعلام کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا حدود ۷۰ درصد مسافران این ناوگان کاهش یافت اما سرفاصله حرکت قطارها بدون تغییر در حال فعالیت است.

هشدار به تهرانی‌ها درباره استفاده از حمل‌ونقل عمومی

کرونا تا ظهر یکشنبه ۹۸۷ نفر را در ایران مبتلا کرده و جان ۵۴ نفر را گرفته است. سهم تهران از آمار مبتلایان به کرونا ۱۷۰ نفر است.

چرا خیابان‌های تهران ضدعفونی نمی‌شود؟

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران با اشاره به برگزاری نخستین نشست مشترک مدیران شهرداری تهران با وزارت بهداشت درباره مقابله با کرونا، مطالبات شهرداری از وزارت بهداشت را در این زمینه تشریح کرد.

پرداخت خسارت زلزله‌زدگان قطور تا پایان سال

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه مناطق مسکونی تا ۲۰ کیلومتری مرز با تدبیر مقام عالی استان بیمه شده است، گفت: بیمه خسارت زلزله‌زدگان قطور را تا پایان سال پرداخت می‌کند.