تأکید بانک شهر بر کاهش مراجعه حضوری شهروندان به شعب

معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات بانک شهر از تمامی شهروندان و مشتریان شبکه بانکی خواست در جهت حفظ سلامتی خود و کارکنان این بانک ضمن توجه بیشتر به دستورالعمل های بهداشتی از حضور در شعب اجتناب کرده و استفاده از خدمات بانکداری غیرحضوری را در اولویت قرار دهند.

آغاز به کار سیستم نوبت دهی تلفنی مشتریان بانک رفاه کارگران

به منظور رفاه حال مشتریان و حفظ سلامتی آن ها در دوران شیوع ویروس کرونا، سیستم نوبت دهی تلفنی مشتریان بانک رفاه کارگران آغاز به کار کرد.

حمایت‌های جدید بانکی برای مشاغل آسیب‌دیده از کرونا

کسب‌وکارهای بیشتر آسیب‌دیده از کرونا، همزمان با آغاز دور تشدید محدودیت‌های کرونایی، حمایت‌های بانکی جدیدی را از سوی دولت دریافت خواهند کرد.

افسار دلار دست کیست؟

فعلا تمام امیدهای طبقه متوسط و فقرا برای کاهش نرخ ارز نقش بر آب شده است! کارشناسان و تحلیلگران اقتصادی پیش از انتخابات امریکا بارها گفته بودند اگر بایدن پیروز این میدان پرکشمکش شود، قیمت دلار در بازارهای داخلی هم کاهش قابل‌توجهی خواهد داشت و به نرخ تعادلی نزدیک می‌شود، اما حالا که بیش از ۲ هفته از انتخابات ریاست‌جمهوری در امریکا گذشته می‌بینیم که در روی همان پاشنه می‌چرخد و دلار روی قیمت‌های پیش از پیروزی جو بایدن به تثبیت رسیده است.

این صنعت «جذاب» می‌شود اگر...

در هر کشوری، چرخ اقتصاد با تزریق نقدینگی و تامین مالی، روان‌تر و سریع‌تر می‌چرخد؛ یکی از راه‌های تزریق نقدینگی هم جذب سرمایه‌های داخلی و خارجی به کشور است.

تقویت تولید، رشد نقدینگی را خنثی می‌کند

اخیرا بانک مرکزی آمار جدیدی از میزان رشد نقدینگی در مهر ۹۹ را منتشر کرده که نشانگر افزایش بی‌سابقه حجم نقدینگی (در ۷ ماه نخست سال) در حدود ۲۰ سال گذشته است.