دلایل نوسان قیمت در بازار ارز و سکه مشخص شد

قیمت دلار امریکا و نرخ سکه در بازار داخلی شروع افزایشی در در مقایسه با روز گذشته داشتند اما در ادامه کار بازار دوباره وارد فاز نزولی شدند، این نوسان قیمتی ممکن است تحت تاثیر عوامل متعددی از جمله رشد طلای جهانی، روند کاهشی درهم، امیدها و انتظارات نسبت به آینده توافق هسته‌ای و تغییرات قیمتی منفی ارزهای دیجیتال در روز گذشته رخ داده باشد.

خبر مهم برای بازنشستگان تامین اجتماعی + جزییات

مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: به منظور رفاه حال بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی به افراد فاقد مسکن، تسهیلات مسکن پرداخت می شود.

ارزش روز سهام عدالت چقدر است؟+ جزییات

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به دلیل روند نزولی سهم‌های شاخص‌ساز بیش از ۷۱ هزار تومان افت کرد و به ۸ میلیون و ۱۸۷ هزار تومان رسید.

افزایش اعتبار یارانه نهاده‌ها در بودجه ۱۴۰۰

یک مقام مسئول گفت: اعتبار یارانه نهاده‌ها، عوامل تولید و خرید تضمینی محصولات بخش کشاورزی در قانون بودجه سال ۱۴۰۰ رشد ۴۳۰.۷ درصدی نسبت به سال ۹۹ نشان می دهد.

خبر خوش برای بازنشستگان در سال ۱۴۰۰

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: ثبت نام اینترنتی مرحله دوم وام ضروری ۱۰ میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری از روز چهارشنبه اول اردیبهشت ماه آغاز می‌شود.

واکسیناسیون عمومی چقدر برای دولت آب می‌ خورد؟

 با توجه به بالا رفتن آمار مرگ و میر در موج چهارم پاندمی در کشور، وزارت بهداشت همچنان مشغول توصیه درمانی است و به حل مشکل توجه چندانی ندارد.