ایرانی‌ها هنوز با بیمه بیگانه‌اند

صنعت بیمه از جمله بخش‌هایی است که با وجود اثرگذاری که بر زندگی روزمره افراد دارد، اما هنوز نتوانسته نظر بسیاری از افراد جامعه را به خود جلب کند.

رکوردشکنی در بازارسهام

شاخص بورس برای نخستین بار در تاریخ بازار سهام با رشد۴۳۵۵ واحدی از مرز ۵۰۰ هزار واحد عبور کرد و رکوردشکنی دیگری را از خود برجای گذاشت.

کارشناس بورس

دو راهی انتخاب سرمایه‌گذاری در بورس یا طلا

با درگیری بزرگترین کارخانه جهان با ویروس کوچکی به نام کرونا که نبض اقتصادی کل دنیا را در دست داشته، لرزه‌ای بر پیکره دومین اقتصاد دنیا وارد شده است.

در دام روانی سفته بازان و سودجویان نیفتید

روند افزایش نرخ دلار که از یکی دوهفته گذشته، به دلیل نزدیک شدن به نشست FATF و نگرانی از قرار گرفتن نام ایران در لیست سیاه، شاهد آن بودیم، پس از اجماع کشورهای عضو کارگروه ویژه اقدام مالی علیه ایران، تشدید شد و افزایش قیمت‌ها در این بازار روند پرشتابی گرفت.

کارشناس اقتصاد

تحریم، یک مانع بزرگ برای تعامل با دنیا

بی‌تردید پیوستن بهFATF موضوع بسیار حائز اهمیت و مهمی است که ایران هم همچون سایر کشورها لازم است به عضویت این کنوانسیون درآید و استانداردهای بین‌المللی را رعایت کند.

چه اتفاقی برای اقتصاد می‌افتد؟

ایران درحالی تا پایان بهمن مهلت داشت اقدامات لازم برای پیوستن به کنوانسیون پالرمو و CFT را انجام دهد که این موضوع اجتناب مقامات ایران برای تصویب لوایح مربوط را به دنبال داشت و در نهایت براساس تصمیم اعضای گروه ویژه اقدام مالی، ایران وارد لیست سیاه FATF شد.