29 اردیبهشت، 1401

بررسی استراتژی و اهداف بلند مدت ایمیدرو

دسته‌بندی: معدن

1400/11/3 22:30

بررسی استراتژی و اهداف بلند مدت ایمیدرو

دسته‌بندی: معدن
22:30:00 1400/11/3

نشست بررسی استراتژی و اهداف سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران با حضور معاونان و مدیران این سازمان برگزار شد.

رییس هیات عامل ایمیدرو در این نشست که با محوریت بررسی و تدوین چشم انداز سازمان فوق برگزار شد؛ بر تشکیل تیم استراتژی به منظور تعیین و پایش برنامه های بلندمدت سازمان تاکید کرد.

وجیه الله جعفری برگزاری جلسات هم اندیشی از سطوح کارشناسی تا مدیریتی برای تحقق اهداف را مهم خواند و بر تقویت حلقه تکنولوژی و فناوری در جهت حمایت از جریان نخبگان ایده پرداز، تاکید کرد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین تقویت نیروی انسانی و منابع مالی برای جهت دهی درست ماموریت های سازمانی را مهم خواند.

در ادامه این نشست، معاونان و مدیران ایمیدرو ضمن بیان نقطه نظرات کارشناسی در تعیین استراتژی و تاکتیک های سازمان فوق، بر این موضوع اتفاق نظر داشتند که ایمیدرو ماموریت ها و اهداف خود را با اتکا به تجربه، دانش فنی و تخصص موجود دنبال خواهد کرد.

این گزارش می افزاید، طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، ایمیدرو تا سال ۱۴۰۴ توسعه دهنده، توانمندساز، تقویت کننده، یکپارچه ساز و تسهیلگر حوزه معدن و صنایع معدنی خواهد بود.

برچسب: معدن ، صنایع معدنی ، ایمیدرو ، معادنhttps://www.smtnews.ir/direct/12358

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


روزنامه صمت

جستجو


  |