قسمت اول آقازاده توانست توجه مخاطبان را با خود جلب کند

قصه ای که با خون شروع شد

پخش سریال آقازاده به نویسندگی و تهیه‌کنندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی از ۶ تیر ماه ۹۹ در نماوا آغاز شد. این سریال سومین همکاری مشترک بهرنگ توفیقی و حامد عنقا است که با ساخت دو سریال موفق پدر وبر سر دوراهی توقع مخاطبین را از خود بالا برده‌اند.

حالا اولین قسمت سریال آقازاده با جمعی از ستارگان سینما و تلویزیون منتشر شده و واکنش های خوبی به همراه داشته است.  آقازاده در در ژانر سیاسی- اجتماعی تولید شده.

قتل بی رحمانه یکی از شخصیت های داستان

 در خلاصه داستان سریال آقازاده جمله: این قصه با خون تموم میشه! جلب توجه می‌کند. به همین دلیل هم در اولین قسمت از این سریال شاهد آغاز قصه با خون هستیم. شروع قصه با ماجرای قتل بی‌رحمانه شخصیت مانلی شروع می شود. داستان اما بعد از این شروع به گذشته بر می­گردد و شخصیت های قصه یکی یکی معرفی می شوند. این شروع اما باعث می­شود تا مخاطب تا انتهای قسمت اول باز هم توقع اتفاقات هیجان انگیز داشته باشد.

 همان‌طور که از اسم سریال آقازاده مشخص است، سریال درباره دنیای فاسد و زیرزمینی  آقازاده‌هایی است که با رانت مسئولیتی پدرانشان قرار است سرگرم و حتی کفری‌مان کنند. دنیایی پر از ماشین‌های پر زرق و برق و مهمانی‌های زیرزمینی که آقازاده‌ها در آن با اتومبیل فراری در سطح شهر می‌چرخند و ابایی از له کردن بنزهای آخرین مدل ندارند!

با شخصیت‌های سریال آشنا شوید

 قسمت اول سریال، بیشتر حول محور معرفی شخصیت‌های سریال می‌پردازد. آقازاده داستان، نیما بحری (امیرآقایی) است که با اعمال نفوذ و قدرتش یکی از قطب‌های یک نظام اقتصادی فاسد است. شهنام (کامبیز دیرباز) دست راست نیماست و و بهرامی (امین حیایی) وکیلی در دستگاه بحری است که مسئولیت قانونی کردن تخلفات آقازاده را به عهده دارد. در مقابل این گروه فاسد حامد (سینا مهراد) قرار دارد که شخصیت مثبت قصه است و می‌خواهد دست نیما را رو کند غافل از اینکه خودش طعمه کسی که برایش فرستاده شده.

آقازاده۲

شر و خیر در کنار هم

 فیلم تلاش کرده تا یک دو قطبی مطلوب ایجاد کند. در یک قطب خانواده هایی پولدار با سطح زندگی بالا قرار گرفته اند و در طرف دیگر قصه خانواده­ای مذهبی با خط قرمزهای یک خانواده ایرانی. به همین جهت فیلم می تواند نظر همه طیف­ها را به خود جلب کند. شخصیت سینا مهراد که در نقش حامد تهرانی ظاهر شده است بی­شباهت به نقش قبلی او در سریال پدر نیست. لعیا زنگنه نقش مادر او را در این سریال بازی می­کند و به همین دلیل همه چیز به سریال پدر شباهت دارد.

 سینا مهراد قرار است قهرمان سریال آقازاده باشد. کسی که با فساد مقابله می کند و البته بار عاشقانه فیلم را هم به دوش می کشد. او یک جوان مومن است که قرار است برایش پاپوش درست کنند. او در همین قسمت اول سر یک دوراهی عجیب قرار می­گیرد. نقش روبروی حامد تهرانی را پردیس پورعابدینی بازی می کند. کسی که در اولین تجربه بازیگری خوب ظاهر شده. یکی از ویژگی های پردیس پورعابدینی گریم های متفاوتی است که در قسمت اول از او می بینیم. درباره این بازیگر بعدها احتمالا زیاد خواهید شنید.

امین تارخ، امیر آقایی، مهدی سلطانی، ثریاقاسمی، لعیا زنگنه، سینا مهراد، دیبا زاهدی، مهدی کوشکی، سامیه لک، مسعود فروتن، کاوه خداشناس، سعید داخ، روزبه معینی و امین حیایی بازیگران شاخص آقازاده هستند.  همچنین حضور کامبیز دیرباز و هنرمندی نیکی کریمی در کنار نقش آفرینی متفاوتی از جمشید هاشم پور و محمدحسین لطیفی به جذابیت‌های این سریال اضافه می‌کند. خیلی از بازیگران فیلم هنوز در قسمت اول معرفی نشده اند و همین موضوع باعث می شود تا بیننده قسمت های بعدی آقازاده باشیم.
 

آقازاده۳

با نماوا آقازاده را تماشا کنید

 آقازاده هر جمعه از طریق پلتفرم­های تماشای آنلاین فیلم و سریال در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد. نماوا برای همراه کردن مخاطبان این سریال یک پیشنهاد ویژه دارد. در واقع نماوا به همه کسانی که جز علاقمندان به این سریال هستند این پیشنهاد را می دهد که با تخفیف ۶۰ درصدی بیننده این سریال باشند.برای اینکار نیاز است تا با سی هزار تومان اشتراک نماوا را بخرید. البته این تخفیف برای کسانی که می خواهند اشتراک خود را تمدید کنند هم وجود دارد. با خرید و یا تمدید اشتراک نماوا علاوه بر آقازاده می توان به صورت نامحدود به همه فیلم ها و سریال ها دسترسی داشته باشید. قسمت دوم آقازاده جمعه از طریق نماوا منتشر خواهد شد. باید دید تا در این قسمت چه چالش های جدیدی اتفاق خواهد افتاد.

 
نویسنده: رپورتاژ

چاپ