کدخبر: 32247

علی نصیریان، رئیس جشن خانه سینما

علی نصیریان به‌عنوان رئیس بیستمین جشن خانه سینما معرفی شد.

به گزارش صمت، در خبر کوتاهی که از سوی روابط عمومی خانه سینما منتشر شده آمده است: «هیات رئیسه بیستمین جشن بزرگ سینمای ایران با افتخار ریاست علی نصیریان را در این دوره از جشن اعلام می‌کند.» سال گذشته براساس مصوبه هیات موسس انجمن عالی هنرها و فنون سینمایی ایران، هارون یشایایی به‌عنوان رئیس جشن خانه سینما انتخاب شده بود.
اعضای هیات موسس انجمن عالی هنرها و فنون سینمایی ایران در سال گذشته تورج منصوری، حسن حسندوست، غلامرضا موسوی، علی دهکردی، امیررضا معتمدی، پروین صفری، ناهید علامی، مسعود امینی تیرانی، ایمان کرمیان، مازیار میری، بهمن اردلان، سعید رشتیان، کارن همایونفر، سعید عقیقی، روانبخش صادقی، مرتضی رزاق کریمی و منوچهر شاهسواری معرفی شده بودند که امسال هم همین افراد هستند. علی نصیریان در ماه‌های گذشته در آثار نمایشی مانند «اعتراف» به کارگردانی شهاب حسینی و فیلم سینمایی «امپراطور جهنم» به کارگردانی پرویز شیخ طادی و... حضور داشته است. جشن بزرگ سینمای ایران معروف به جشن خانه سینما نام آیینی است که هر سال در ایران ازسوی خانه سینما برگزار می‌شود. در این آیین که در روز ۲۱ شهریور مصادف با روز ملی سینما در ایران برگزار می‌شود، به بهترین‌های سینمای ایران تندیس خانه سینما اهدا می‌شود.

 

روزنامه امروز

یادداشت مدیرمسئول

حرف حساب CSR چیست؟(۶)

حرف حساب CSR چیست؟(۶)

گفتیم که CSR یعنی مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها (Corporate SocialResponsibility) حرف تازه‌ای در مدیریت کسب‌وکار بوده و خلاصه آن پاسخگویی به افکار عمومی است که باید بر مبنای صداقت و راست‌گویی شرکت‌ها با مشتریان عمل کند.

gostaresh.png

sanatp.png

نرخ طلا و سکه - امروز

logo-samandehi
الو وزیر