محمدرضا باهنر در ۲۲ اردیبهشت ۹۷ به صراحت از ضرورت گفت‌وگوی ملی و بی‌توجهی به کسانی که حرف‌های تند درباره نفی این ایده بیان می‌کنند، سخن گفت.

روزنامه همشهری تازه متولد شده بود و من ده‌ها گزارش روزهای متوالی قلمی کردم. هر روز یک گزارش. یک روز با همکارانم بحث می‌کردیم که باید سوژه‌های مهم را یافت و روی آن وقت گذاشت، اما باور من این بود که هیچ سوژه غیرمهمی وجود ندارد.

معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به گلایه‌های اصحاب رسانه از اجرای طرح ترافیک خبرنگاران در تهران، گفت: طرح فعلی، طرح آقای پورسیدآقایی است؛ نه طرح ترافیک شهر تهران!
به گزارش تابناک محمد سلطانی‌فر افزود: باوجود برگزاری نشست‌های گوناگون با حضور اصحاب رسانه، نمایندگان انجمن‌های صنفی و همچنین اعضای شورای شهر با معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران، هنوز برای رفع مشکل طرح ترافیک اصحاب رسانه به نتیجه مطلوب نرسیده‌ایم.
وی با بیان اینکه این طرح از نظر شکل و اجرا مشکلات خاص خود را دارد، تصریح کرد: این طرح علاوه بر اینکه برای شهروندان تهرانی دارای ابهام‌های جدی و مشکلات عدیده‌ای است؛ خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و مدیران مسئول را نیز دچار سردرگمی و مشکلات روزافزون کرده است.
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه رسیدگی به دغدغه‌های اصحاب رسانه و تسهیل امور مطبوعات و خبرنگاران، از اصلی‌ترین وظایف وزارت ارشاد و معاونت مطبوعاتی است، خاطرنشان کرد: دادن سهمیه طرح ترافیک برای خبرنگاران، شاید کمترین کاری است که شهرداری تهران باید در جریان اطلاع‌رسانی انجام دهد.
وی ادامه داد: باوجود اجرای این طرح از نیمه اردیبهشت، شهروندان همچنان پرسش‌های گوناگونی درباره آن دارند و از کم‌وکیف موضوع طرح ترافیک، هزینه روزانه و مدل‌های اجرایی برای افراد گوناگون اطلاعات دقیق و جزئی ندارند. خبرنگاران نیز نتوانسته‌اند از این طرح استفاده کنند، به همین دلیل معتقدم این طرح، طرح آقای پورسیدآقایی است؛ نه طرح ترافیک شهر تهران. سلطانی‌فر همچنین ضمن تبریک به افشانی، شهردار جدید تهران، ابراز امیدواری کرد باتوجه به قول مساعد اعضای محترم شورای شهر تهران و عنایت شخص آقای افشانی به جامعه رسانه‌ای و خبرنگاران، دغدغه این روزهای اصحاب رسانه، با پیگیری جدی، هرچه زودتر برطرف شود و مسئولان شهرداری صدای خبرنگاران را بشنوند.

قاسم افشار از چهره‌های ماندگار خبر صداوسیما و یکی از خاطره‌آفرینان پس از پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس در آستانه ماه مبارک رمضان از میان ما رخت بربست و به دیار باقی و سرای ابدی شتافت.

حاج عزیزاله علاءالدینی یکی از اعضای قدیمی هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران و از کارآفرینان خیرخواه، دار فانی را وداع گفت.

صفحه1 از165

روزنامه امروز

یادداشت مدیرمسئول

جایگاه روابط عمومی در سازمان‌دهی دولت‌ها کجاست؟
Written byتحریریه صمت

جایگاه روابط عمومی در سازمان‌دهی دولت‌ها کجاست؟

به نام او که هرچه بخواهد همان می‌شودمثل اینکه ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی یا ارتباطات در تقویم داخلی است، ظاهراً ما شاگردان روابط عمومی این روز را تصرف کرده‌ایم و هم بروبچه‌های مخابراتی هم...

یادداشت

چیستی گفت‌وگوی ملی
Written byمحمد فاضلی

چیستی گفت‌وگوی ملی

محتاج اروپا نیستیم
Written byحسن بویری

محتاج اروپا نیستیم

gostaresh.png

sanatp.png

دیدگاه

بهانه‌های لغو برجام
Written byعلی نعیمی

بهانه‌های لغو برجام

«پومپئو و برجام»
Written byرضا نصری

«پومپئو و برجام»

این جاده دوطرفه، بدون مرز است
Written byعلی‌رضا بهمن‌آبادی

این جاده دوطرفه، بدون مرز است

نرخ طلا و سکه - امروز

logo-samandehi
الو وزیر