جشنواره تئاتر فجر کوچک اما کیفی است

نشست رسانه‌ای سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر صبح دیروز ۶بهمن با حضور شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی و نادر برهانی مرند دبیر این دوره از جشنواره در سالن مشاهیر مجموعه تئاترشهر برگزار شد.

پخش فیلم‌های فجر در پهنه جغرافیای ایران

امسال برای پنجمین سال متوالی فیلم‌های جشنواره فیلم فجر همزمان با برگزاری این رویداد سینمایی در تهران، در سایر استان‌های کشور به نمایش در می‌آیند.

مسیر سینما از فجر جداست؟

در حالی کمتر از یک‌هفته تا شروع سی‌وهشتمین جشنواره ملی فیلم فجر باقی مانده که مهم‌ترین رویداد سینمایی کشور زیر سایه اتفاق‌های ماه گذشته در کشور با حاشیه‌هایی همراه بوده است؛ حاشیه‌هایی که به نظر می‌رسد سینمای ایران را وارد مرحله جدیدی از نحوه رفتار با مخاطب خود کرده است.

تهیه‌کننده سینما

چرا داوری را پذیرفتم؟

مایلم و لازم می‌دانم به اعضای عزیز «اکت» (انجمن کارفرمایی تهیه‌کنندگان سینما) توضیح دهم که چرا داوری در جشنواره فیلم فجر را پذیرفته‌ام:

کاغذبازی روی موج هنر

نظام اداری و دیوان‌سالاری کشور، همواره مورد انتقاد دوسویه از طرف مردم و مسئولان بوده است. یک‌سوی این انتقادها مردم و سوی دیگر آن، گلایه‌های مسئولان سیاسی و مدیران عالی کشور است.

مار و پله هنرمندان در زمین حراج تهران

دوازدهمین دوره از حراج تهران عصر روز جمعه ۲۷ دی با مجموع فروش ۳۱ میلیارد و ۷۱۷ میلیون تومان درحالی پایان یافت که گرانترین اثر فروخته‌شده متعلق به حسین زنده‌رودی با نرخ ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بود.