کمدین‌ها در جعبه جادویی نوروز ۹۹

در روزهایی که شیوع ویروس کرونا بسیاری از برنامه‌های نوروزی ایرانی‌ها را تعطیل کرده است و خانه‌ها تنها محیط امن برای جلوگیری از پخش شدن ویروس کرونا است، رسانه ملی با پخش برنامه‌های مختلف و سریال‌های طنز تلاش می‌کند روزهای نوروز ۹۹ را برای مخاطبان خود خاطره ساز کند.

مدرس دانشگاه

لطفا حواستان جمع باشد

اگر فرض کنیم که ویروس کرونا پدیده‌ای از صنف جنگ‌های میکروبی و بیولوژیک است شاید ذکر چند نکته خالی از لطف نباشد.

سال سخت سینماگران و چشم امید به آینده

علی نعیمی: سینمای ایران در سال ۹۸ روزهای پر فراز و نشیبی را تجربه کرد. از همان روزهای نخستین سال و توقیف یک فیلم اکران شده در روزهای میانی نمایش تا رخدادهای اجتماعی که سایه سنگین خود را بر سینمای ایران تحمیل کرد.

عضو هیات‌مدیره شرکت فولاد خوزستان

بازارسرمایه مأمن سرمایه‌گذاری

در چند سال گذشته بازارسرمایه نشان داده که محل امنی برای سرمایه‌گذاری است. از ابتدای سال ۱۳۹۸ تا نیمه نخست دی‌ماه، بازار سرمایه ۱۰۶ درصد بازدهی داشته است.

کارگردان سینما

ما خودمان «کرونا» هستیم!

دو برادر بودند، احمد و کاظم، ده ساله و دوازده ساله. برادر بزرگ‌تر احمد تمام قد به داخل سطل زباله رفته بود و تکه‌هایی از آشغال را به بیرون پرتاب می‌کرد و برادر کوچک‌تر بیرون از سطل زباله تکه‌های کاغذپاره و مشمای پلاستیکی را به داخل گونی بزرگی می‌ریخت.

زنگ خطر برای تعطیلی سینماها

هیچ سینمادار و سینماگری حتی فکرش را هم نمی‌کرد روزی برسد که پربارترین فصل اکران که اکران نوروزی است با چنین مشکل بزرگی روبه‌رو شود.