از دیدگاه تخصصی نمایشگاهی و مشارکت حرفه‌ای و اثربخش؛ مشارکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی تخصصی که به طور مشخص حول یک یا چند زمینه همگن سازماندهی شده و مخاطبان ویژه آن زمینه‌ها نیز نسبت به بازدید و سازماندهی ملاقات‌های حرفه‌ای در دوره برگزاری آن اقدام می‌کنند در اولویت ممتاز قرار دارند.

ایران همیشه جزو کشورهایی بوده که برای سرمایه‌گذاری خارجی ظرفیت‌های بسیاری داشته و همیشه مورد توجه ویژه سرمایه‌گذاران خارجی قرار گرفته است اما نباید از این موضوع غافل بود که مواردی همیشه به‌عنوان دست‌اندازهایی برای این سرمایه‌گذاری‌ها محسوب می‌شده و راه را برای این فعالان اقتصادی بسته است.

لطفا یک نگاهی به دنیای اطراف‌تان بیندازید. نه، نشد. یه طوری نگاه کردید که انگار می‌خواهید رفع تکلیف بکنید. درست و حسابی نگاه کنید. دنیای امروز دنیای رقابت و مسابقه است

حجم مبادلات تجاری ایران و پاکستان در ۹ ماه گذشته در حدود ۳۵ درصد افزایش یافته و مشهود است این مهم باوجود موانع و مشکلاتی مانند باقی ماندن برخی آثار تحریم‌ها از جمله فعال نبودن کانال‌های بانکی میان دو کشور انجام شده است و بیانگر وجود ظرفیت‌های عظیم برای جهش در حجم روابط اقتصادی و مبادلات تجاری در آینده‌ای نزدیک است.

صفحه1 از8

روزنامه امروز

tejaratb.png

sanatp.png

نرخ طلا و سکه - امروز