صمت: پوتین، روحانی و اردوغان رئیسان جمهوری اسلامی ایران، روسیه و ترکیه اول آذر در آستانه حذف بقایای گروه تروریستی داعش از خاک سوریه در شهر سوچی روسیه گرد هم می‌آیند تا به‌عنوان کشورهای ضامن روند صلح در سوریه درباره راه‌حل‌های این بحران تصمیم بگیرند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی سه‌شنبه شب در جلسه‌ای با حضور رئیسان قوای سه‌گانه و تنی چند از مسئولان کشور با ابراز تأسف عمیق از حادثه بسیار تلخ زلزله کرمانشاه و با تقدیر از حضور مسئولان در مناطق زلزله‌زده و همدردی با مردم تأکید کردند: این همدردی‌ها باید در عرصه عمل و کمک به مردم با قوت ادامه پیدا کند تا از مشکلات و رنج مردم بکاهد.

رئیس‌جمهوری در اجتماع مردم شهرستان سرپل ذهاب ضمن تسلیت به خانواده‌هایی که عزیزان خود را در حادثه زلزله از دست داده‌اند و آرزوی شفای عاجل برای آسیب‌دیدگان، گفت: دولت برای بازسازی منازل و کمک به زندگی آسیب‌دیدگان و کسانی که منازل آنها در این حادثه در شهر و یا روستا دچار خسارت شده، کمک بلاعوض و وام بلندمدت اعطا خواهد کرد.

صفحه1 از215

روزنامه امروز

یادداشت مدیرمسئول

 روابط عمومی علم تا عمل

روابط عمومی علم تا عمل

سال‌ها قبل وقتی تازه جنگ تمام‌شده بود، در مجله فرهنگی روزگار وصل یادداشتی با این مضمون نوشتم: برای کی بنویسم؟ برای که بگویم؟ چرا بگویم؟ چه بگویم؟ از کجا بگویم؟ چگونه بگویم و اگر گفتم...

tejaratb.png

sanatp.png

نرخ طلا و سکه - امروز

logo-samandehi
الو وزیر