نخستین مناظره ۶ نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با موضوع اجتماعی بعد از ظهر جمعه ۸ اردیبهشت میان مصطفی میرسلیم، اسحاق جهانگیری، محمدباقر قالیباف، مصطفی هاشمی‌طبا، حسن روحانی و ابراهیم رئیسی برگزارشد.

هیات دولت در جلسه چهارشنبه که به ریاست حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی تشکیل شد، گزارش عملکرد و برنامه‌های توسعه دولت الکترونیک را که از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و دبیرخانه شورای فناوری اطلاعات ارائه شده بود، بررسی کرد.

رهبر معظم انقلاب در دیدار با مسئولان، سفیران کشورهای اسلامی و اقشار مردم فرمودند: ملت با حضور در انتخابات پیشِ رو، دشمنان اسلام و ایران را مأیوس خواهد کرد ضمن اینکه لازم است نامزدهای محترم به مردم قول دهند برای پیشرفت کشور و باز کردن گره ها، نگاه‌شان به خارج از مرزها نخواهد بود.

رئیس‌جمهوری با تاکید بر اینکه «ساختمان‌ها باید محل آرامش مردم باشد نه ابزار سودآوری»، اظهار کرد: پیدا کردن منابع مشروع و سالم درآمدی برای شهرها ضروری است و دولت آماده همکاری و تهیه لایحه لازم است.

معاون اول رئیس‌جمهوری اسلامی ایران با اشاره به امضای اسناد همکاری میان ایران و گرجستان در زمینه‌های مختلف، گفت: اراده سیاسی دو دولت و مقامات عالی رتبه دو کشور این است که روابط و مناسبات تهران ـ تلفیس در زمینه‌های مختلف بدون هر محدودیتی توسعه پیدا کند و بی‌تردید

صفحه1 از192

روزنامه امروز

یادداشت مدیرمسئول

۱۴ اشتباه فاحش مدیران

۱۴ اشتباه فاحش مدیران

«رابرت دانهام» بنیان‌گذار برنامه سراسری پرورش مدیران اجرایی ۱۴ اشتباه فاحش مدیران پروژه را بدون توجه به صنعت چنین توصیف می‌کند:

یادداشت

tejaratb.png

sanatp.png

نرخ طلا و سکه - امروز

الو وزیر