رییس‌جمهوری گفت: آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی با اعتدال، عقلانیت، خرد و با حوصله و سعه‌صدر به ما نشان دادند راه اعتدال، راه خرد است، باید با صبر و حوصله برای حل معضلات کشور تلاش کنیم.

معاون اول رییس‌جمهوری گفت: فکر می‌کنیم در مسئله مذاکرات هسته‌ای و توافق، کار استثنایی و تاریخی در کشور انجام شده و دستاوردهای آن در طول یکسال گذشته بسیار قابل توجه بوده است.
به گزارش ایرنا، اسحاق جهانگیری در بیست و دومین جشنواره پژوهشی علوم پزشکی که در مرکز همایش‌های رازی برگزار شد؛

معاون امور حقوقی و بین‌الملل وزیر امور خارجه، ایران را در مذاکرات هسته‌ای پیروز نبرد اراده‌ها معرفی کرد و گفت: آنها می‌گفتند سیاست غنی‌سازی صفر و ما می‌گفتیم یک روز هم غنی‌سازی را تعلیق نمی‌کنیم و تاریخ قضاوت می‌کند چه کسی در این نبرد بزرگ پیروز شد و غنی‌سازی خود را تحمیل کرد.

معاون اول رییس‌جمهوری با اشاره به اینکه ایران در منطقه‌ای ناامن و پرمخاطره، از آرامش برخوردار است، گفت: از همه رسانه‌های مخالف دولت می‌خواهم جامعه امن، نظام مقتدر و برخوردار از رهبری هوشمند را ناتوان جلوه ندهند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه مصادره کارخانه‌ها در اوایل انقلاب اشتباه بود به سرنوشت دو کارخانه ارج و آزمایش اشاره کرد و گفت: هر انقلابی یک سری ضایعات و اشتباهات دارد که در آن زمان نیز اشتباهاتی ازجمله مصادره برخی کارخانه‌ها انجام شد.

رییس جمهوری با بیان اینکه مردم در رحلت این مرد بزرگ وفاق خود را نسبت به خادمان نظام و انقلاب به خوبی نشان دادند، گفت: این حرکت از نظر سیاسی مهم بود که ملت تا روز آخر در کنار مسئولان بزرگ نظام هستند.

صفحه1 از178

روزنامه امروز

tejarats.png

نرخ طلا و سکه - امروز

الو وزیر