در جلسه دیروز هیات‌دولت به ریاست حسن روحانی، گزارش وزیران کشور و اطلاعات از حوادث روزهای گذشته و اغتشاش‌هایی که به شهادت تعدادی از نیروهای انتظامی و بسیج منجر شد، به هیات‌وزیران ارائه شد.

صمت: منطقه عفرین در شمال سوریه پس از شکست داعش در آن جا صحنه مناقشه‌هایی شده است. ابتدا ساکنان عفرین با توجه به خلأ قدرت در این منطقه مانند منطقه شمال عراق خواستار استقلال بودند اما این بار ارتش ترکیه این اقدام را توطئه‌ای برای ایجاد بحران جدید با عنوان تجزیه‌طلبی قلمداد کرد که استان‌های جنوبی این کشور را تهدید می‌کند و به این بهانه نیروهای خود را به این منطقه فرستاد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی دیروز در دیدار پرشور هزاران نفر از مردم متدین و انقلابی تبریز، درک عمیق و انقلابی ملت در تفکیک میان «انقلاب و نظام» با «عملکرد تشکیلات و دستگاه‌های مختلف»

رئیس‌جمهوری، تعمیق دوستی‌های تاریخی میان دو ملت ایران و هندوستان در همه عرصه‌های فرهنگی، اقتصادی و تجاری را مسئولیت امروز سیاستمداران دو کشور دانست و تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران از گسترش و تعمیق روابط همه‌جانبه با هندوستان به‌عنوان یک کشور دوست در منطقه استقبال می‌کند.

شیوه اداره کشور در سال‌های گذشته که شاید عمر آن به نزدیک ۴ دهه نیز برسد، این مهم را تبدیل به یقین کرده است که اگر چه تقویم کشور در طول هفته، تنها یک روز به رنگ قرمز درآمده است اما همواره این تعطیلی یک روزه با حجم پایین کار و تعطیلی مراکز و اداره‌های مختلف به دو روز پایانی هفته منجر شده است.

صفحه1 از225

روزنامه امروز

یادداشت مدیرمسئول

نقش روابط عمومی یا روابط حمومی

نقش روابط عمومی یا روابط حمومی

وقتی سی چهل سال از حضور مدیریت‌های کوتوله در سازمان‌های دولتی بی‌توجه عبور کردیم و حاضر نشدیم به حرف صدها منتقد، استاد دانشگاه و روزنامه‌نگار کمترین توجهی کنیم و هر کاری که فکر کردیم درست...

tejaratb.png

sanatp.png

نرخ طلا و سکه - امروز

logo-samandehi
الو وزیر