امسال سال خروس است؛ اول اینکه تبریک میگویم و دوم اینکه این سال را باید به فال نیک گرفت زیرا ازجمله اوصاف خروس وفاداری است حداقل می‌گویند خروس وفادار است حالا آنکه به کی و به کیا نمیدانم اما وفاداری‌اش را شاید بتوان به وفاداری بعضی که به چند دسته و گروه وابسته‌اند تعبیر کرد.

دولت در نظر دارد در پایان سالی که رهبر معظم انقلاب اسلامی، آن را سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نام نهادند، گزارش جامعی از اقدامات دولت در اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی به استحضار مردم شریف ایران برساند.

سازمان ملی استاندارد، یک‌هزار و ۷۰۰ ردیف تعرفه کالای خارجی که مشمول استاندارد اجباری هستند را می‌شناسد و با این شناخت، به مردم توصیه می‌کند کالای ایرانی مصرف کنند.

آدم‌ها حالات و روحیات متفاوتی دارند. بعضی‌ها خیلی مهربانند، بعضی مهربانند، گروهی نامهربانند، خیلی‌ها عصبانی‌اند، عده‌ای آرامند، دسته‌ای گرمایی‌اند تعدادی سرمایی‌اند، از بعضی‌ها انرژی می‌گیری، عده‌ای انرژی‌ات را می‌گیرند، بعضی‌ها حس همکاری خوبی دارند، پاره‌ای هیچی برای‌شان مهم نیست،

بانک‌ها تعهداتی برای تامین مالی پروژه‌های عمرانی و ساختمانی دارند و باید در مراحلی که از قبل تعیین شده تعهدات مالی خود را اجرایی کنند.

بخش خدمات در کشورهایی که نظام مالیات بر ارزش‌افزوده در آنها اجرا می‌شود، همواره پیشنهاد کار به‌صورت غیررسمی می‌دهند تا از پرداخت مالیات بر ارزش‌افزوده طفره رفته و هزینه‌های خود را کاهش دهند.

سال ۱۳۷۱ لیسانس را گرفتیم سپس با سرعت به سمت پادگان دویدیم تا به خدمت مقدس سربازی اعزام شویم. نیروی زمینی ارتش و مرکز پیاده ۰۱ تهران به‌عنوان محل آموزش، نصیبمان شد. دوره آموزش مقدماتی،

خروج تولید از رکود مهم‌ترین مسئله امروز بنگاه‌هاست. کاهش سطح بیکاری و افزایش اشتغالزایی با افزایش سرمایه‌گذاری مهم‌ترین اقداماتی است که دولت باید در اقتصاد در پیش بگیرد. در زمینه تولید صادرات‌محور نیازمند افزایش سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی هستیم تا اقتصاد را با بهره‌وری بالا به سمت تولید در بخش‌های واقعی سوق دهیم.

اگر طنز قصه‌های روستا رو دنبال کرده باشین یه قصه‌ای نوشته بودم به نام پیت حلبی‌های بیست لیتری که مشد حسین عطار هر وقت من رو میدید یا میگفت پدر و مادرت دعوا کردن یا دارن طلاق میگیرن و......

در ابتدای دهه ۶۰ دانش آموز بودیم و در انتهای این دهه دانشجو شدیم. این دهه همه در جنگ گذشت و در خاطره‌های جنگ. در شهر ما خبری از صدای توپ و تانک و موشک و خمپاره نبود اما جنگ دغدغه مردم بود. مردم اخبار جنگ را دنبال می‌کردند به جبهه می‌رفتند؛

صفحه1 از211

روزنامه امروز

ویژه‌نامه نوروز ۱۳۹۶

ویژه‌نامه نوروز ۱۳۹۵

tejaratb.png

sanatp.png

نرخ طلا و سکه - امروز

الو وزیر